Chivas Regal: vyrobeno pro pravé gentlemeny

Publikováno: 18.12.2013 19:08 | PR

Super-prémiová skotská whisky Chivas Regal 12yo přichází v předvánočním období doslova v novém kabátě.  V rámci prestižní kampaně „Made for Gentlemen“, při které se spojuje se známými módními návrháři, představuje limitovanou edici vytvořenou ve spolupráci se světoznámým londýnským krejčovským mistrem Patrickem Grantem

Ten zdůraznil osobnost whisky a jejich konzumentů speciální dárkovým balením „Made for Gentlemen“ pro letošní rok.   

MFG_PG_Primary_Hero_Image_Low_res_RGB

Zdroj: Chivas Regal

„Spolupráce s Chivas Regal je přirozené spojení kvalitní whisky, umění a módy. Znalci whisky stejně tak jako milovníci luxusní krejčoviny ocení čistý a odvážný design a důraz na detaily. Díky tomu je dárkové pouzdro Chivas 12yo z kolekce pro rok 2013 mimořádně vhodným dárkem pro všechny gentlemany, kteří vědí, co je to styl,“ vysvětluje autor speciálního dárkového pouzdra Made for Gentlemen, britský návrhář Patrick Grant. 

Chivas Regal je whisky charakteristická svoji jemnou chutí s lehkým ovocným závanem harmonicky laděným s nejkvalitnějšími přísadami z celého Skotska. Právě díky každoročnímu spojení Chivas Regal a světové ikony módy můžete touto limitovanou edici obdarovat svého blízkého a vyjádřit mu tak hodnoty skrývající dárkové balení „Made for Gentlemen“. 

„Tuto exkluzivní edici ‘ušitou‘ speciálně pro rok 2013 bude možné zakoupit před Vánoci také u nás.  Naleznete ji v regálech obchodních řetězců Globus a Makro,“ prozradila během slavnostního představení produktu Petra Fialová, brand manažerka značky ze společnosti Jan Becher.

MFG_PG_Pack_Shot_Image_Tin_and_Bottle_nahled

Zdroj: Chivas Regal
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!