5 milionů důvodů, proč si zajít na masáž do Amenity Wellness Spa

Publikováno: 22.05.2014 09:18 | PR

V Amenity Wellness Spa si budete moci dopřát luxus egyptských faraonů či římských císařů. Nemusíte přitom být ani urozeného původu.

Ano, už egyptští faraoni pociťovali na vlastní kůži blahodárné účinky masáží. Julius Ceasar masážím dokonce přisuzoval schopnost tlumení epileptických záchvatů. Dnes si schopnosti vyvinuté léčiteli v jednotlivých koncích světa můžete užít na jednom místě, ve wellness centru Amenity Wellness Spa ve Zlíně, kde je Vám k dispozici nabídka 16 druhů masáží.

5 milionů důvodů

Vybrat si tedy můžete podle toho, jestli Vás zlobí tělo či duše. Masáže mají prokazatelně blahodárný účinek jak při bolesti zad a hlavy, tak při tlumení deprese a migrén. V našem těle se nachází něco okolo 5 milionů receptorů dotyku reagujících na tlak, bolest, chlad či teplo. Hmat je našim nejrozšířenějším smyslem a měli bychom mu tedy věnovat náležitou péči, třeba právě masážemi.

I přestože jsou opravdu skvělé (vyzkoušeno na vlastní kůži), jsou dostupné široké veřejnosti, však posuďte sami v ceníku na internetových stránkách tohoto wellness centra.

Nejste ještě přesvědčeni?

Pokud Vás nepřesvědčily „reference“ vůdců národů (egyptští faraoni, římští, japonští a čínští císaři), můžeme se podívat, co na masáže říkají lékaři a věda:

  • masáže jsou od roku 1996 jedním ze základních způsobů léčby svalových zranění na Olympijských hrách.
  • masáže stimulují uvolňování endorfinů, které tělu pomáhají tlumit bolest
  • během hodinové masáže se tělo zregeneruje tak, jako během cca 8 hodinového spánku

 

Existuje samozřejmě mnoho dalších vědou a lékaři prokázaných blahodárných účinků masáží. Pojďte a zažijte je na vlastní kůži v Amenity Wellness Spa ve Zlíně.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!