9 znamení, že je žena do vás skutečně zamilovaná

Publikováno: 01.05.2016 19:18 | Jan Prchal

První setkání v metru, dramatické recitování Máchy na Petříně, romantická večeře v přítmí svíček a vášnivá noc. Ráno poté je poslední šance uniknout. Ne? Nic? OK. Poslední šance k úniku vyčerpána. Odteď si všímejte detailů. Dobře vnímejte všechna gesta, která (stále ještě) dívka vašich snů vydává. Sestavili jsme žebříček devíti znamení (odkaz na děvět kruhů pekla je čistě náhodná), že je žena do vás skutečně zamilovaná.

IMG_2180_FINAL_BW1-682x1024

Zdroj: Mason Poole for Assignmentagency.com.

Hrátky s vlasy

Ženy to dělají často, ale jen tehdy, pokud jim je dobře. Ano, jsou nervózní, ale příjemně nervózní. Když koukají na romantický film, čtou zajímavý článek v časopisu, cucají víno s kámoškou, prochází se po obchodě. Všimněte si toho někdy. Takže zatímco vy kroužíte se sklenicí merlotu z 1995 a zkoušíte ji unést faktem, že ve víně je málo třísloviny, ona si obtáčí pramen vlasů kolem prstu. První znamení, že tohle rande má šťastný vývoj.

24 hodin na příjmu

Když dostanete SMS od holky, je to něco. Předpokládejme, že je to milá SMS ve stylu: Jakpak se má můj byznysmen? Vyhněte odpovědi: V pohodě. Je to stejné, jako byste napsali: Můžeš mě přestat kontrolovat? Vzpomeňte si, jak dopadl Richard Gere v Pretty Woman? Debile! Další krizovka je moment, kdy se vy zeptáte jí, co dělá. Pokud pošle fotku z Cafe-Cafe, jak jí dortík, pije víno a za výplatu si koupila další boty, které nikdy neobuje... Dýchejte! A místo jakékoliv výčitky jí prostě odepište: Užívej den, lásko.

Jste její značka

Každá holka ráda řekne: „Tuhle kabelku mi dovezl můj přítel.“ Větu samozřejmě lze klasicky gramaticky rozvíjet pomocí přívlastku shodného – značkovou a příslovečného určení místa – z Milána. Aby tahle idyla nastala, je zásadní znát její vkus. V opačném případě nastane debata na téma Znáš mě vůbec? a hlavní program Kam tenhle vztah vede?.

Jen poznámka a na okraj – až vám ze skříně zmizí oblíbená košile (na míru!), a pak ji uvidíte na přítelkyni, jak v ní míchá vajíčka k snídani... Myslete na ta vajíčka. Jsou to ta nejlepší vajíčka na světě. Košilí bude. Přítelkyně je jen jedna. Díkybohu.

IMG_2721_FINAL1-727x1024

Zdroj: Mason Poole for Assignmentagency.com.

Je na krajky

Jen tak zajde do La Perla a koupí si ten nejvíc rajdovskej krajkovej komplet, aby vám večer předvedla scénu z 9 a půl týdne. Láska nemá logiku. A prádlo na jednu noc taky ne. Vztah i ekonomika kvetou. BTW kdo to platí?

Vaše fanynka

Jestli je vaše přítelkyně ochotna sledovat fotbal v televizi nebo dokonce být součástí kotle, tak vás skutečně miluje. Bez debat. Stejně tak pokud je ochotna jít na koncert PSH, Divokýho Billa nebo Huga Toxxe. Otázkou je – půjdete vy s ní na Selenu Gomez?

Ráno poté

Ta pravá vám nikdy hned ráno po probuzení neřekne: „Běž si vyčistit zuby.“ Jako první bude chtít pusu. Tak jako tak. Nejde o hygienu, jde o princip. Pak se nabídněte, že uvaříte kávu/čaj, mezitím stihnete schůzku s panem Listerinem. Zatímco vy budete finišovat přípravu čaje, tak i ona dostane čas na to, odplížit se do koupelny.

IMG_3745_FINAL_V41-682x1024

Zdroj: Mason Poole for Assignmentagency.com.

Poslouchá, co říkáte

To je tehdy, když zmíníte svoji zálibu v kořeněných vůních nebo pivu Guiness a vaše přítelkyně dokáže podniknout cestu do Ingredients nebo vybavit lahvemi s tmavým předraženým mokem ledničku. Není to vůbec tak samozřejmé, jak se zdá. A proto, když zmíníte, že jste jednou četl skvělou knihu, která se teď už ale dá jen špatně sehnat a další týden ji najdete se samozřejmostí ležet na vašem nočním stolku, oceňte to. Protože její hodnota opravdu není jen 280 Kč + poštovné.

Mluví o vás s jinými muži

A to se svými kamarády. A všichni víme, že někteří kamarádi nechtějí být jen kamarádi. Každá žena potřebuje flirt a tak je to dobře. Ale potom se konverzace stočí na vás. A v tématu figurujete ne jako přítěž, ale jako někdo, na koho je hrdá. Pokud o vás mluví jako o svém muži, není co řešit. „Můj muž“, nemá co do činění s právně uznávaným svazkem manželským. Když použije majetnické přivlastňovací zájmeno ve spojení s vámi, záleží jí na vás.

Vítej doma!

Milující žena nikdy nezůstane sedět na gauči, když se vracíte domů. Možná vám neskočí kolem pasu (ramena jsou passé), ale je nějak i partnersky vhodné toho druhého doma uvítat. Doma. Budujete domov. Jistě, nikdo nechce žít s kopií Donny Reedové, ale... Trocha péče a pocitu, že jste ta její druhá polovina nezaškodí.

IMG_2885_FINAL_BW1-1024x682

Zdroj: Mason Poole for Assignmentagency.com.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!