A jaké znalosti o Praze 1 máte vy?

FEU_7343
09.10.2014 00:10 | Michaela Lejsková

Mnoho zábavy o pěkné ceny, pestrý kulturní program a také kvízy pro malé i velké – to vše a ještě mnoho dalšího čekalo 7. října na návštěvníky Střeleckého ostrova. Regionální organizace TOP 09 Praha 1 tam mezi 15 a 19 hodinou pořádala velkou rodinnou akci.

FEU_7144

Zdroj: ibestof.cz

„Nad místem a datem našeho setkání nebylo třeba příliš dlouho přemýšlet. Nádherně zrekonstruovaný Střelecký ostrov je jedním ze symbolů úspěšného působení TOP 09 ve vedení radnice Prahy 1, sedmička je volebním číslem topky v nadcházejících komunálních volbách,“ říká lídr TOP 09 v Praze 1 a starosta první městské části Oldřich Lomecký. Ten byl samozřejmě osobně přítomen, stejně jako další kandidáti TOP 09 do zastupitelstva Prahy 1 v nadcházejících komunálních volbách.

FEU_7154

Zdroj: ibestof.cz

Pestrý program nabídl mnoho zábavného přemýšlení, na které dohlédl nefalšovaný Albert Einstein. Nechyběla ani soutěže o věcné ceny; na děti čekalo malování na obličej, opičí dráha a animační tým. Tátové se rádi podívali na ukázky sebeobrany mistra bojových umění a člena TOP 09 Bedřicha Rýče, maminky si nenechaly ujít příjemné povídání s Pavlínou Němcovou, Hankou Kynychovou a Dádou Patrasovou. Všem zazpíval Mirek Paleček a Milan Drobný (který zároveň představí novil klip), své umění předvedly také hvězdy muzikálu Sněhová královna a další. To vše pod taktovkou moderátora Martina Hrdinky.

FEU_7236

Zdroj: ibestof.cz

„TOP 09 v Praze 1 znovu předstupuje před voliče s uceleným programem, který počítá se nezadluženou budoucností a věcným řešením problematiky každodenního života v naší městské části. Populismus a zkratkovité předvolební fráze rádi necháváme jiným,“ dodal Lomecký. 

foto: ibestof.cz

FEU_7343

Zdroj: ibestof.cz

FEU_7419

Zdroj: ibestof.cz

FEU_7480

Zdroj: ibestof.cz

 

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek