A nejvyšším hotelem světa se stává... Marriott Marquis Dubaj

Publikováno: 07.03.2013 18:09 | Jiří Hofbauer

Luxus arabského světa se opět dostal do závratných výšin. Hotelový řetězec JW Marriott otevírá v Dubaji nejvyšší hotel světla JW Marriott Marquis Dubaj, který se dozajista stane klenotem noční i denní Dubaje. 72-podlažní budova hotelu se svou výšku 355 metrů je jen o 26 metrů menší než newyorská Empire State Building.

1

Zdroj: JW Marriott® Marquis® Hotel Dubai

Hotel, který vlastní Emirates Group, se snaží na poli MICE cestovního ruchu. Jedná se prakticky o kongresový cestovní ruch, incentivní cestovní ruch, konání summitů a pořádání výstav.

2

Zdroj: JW Marriott® Marquis® Hotel Dubai

JW Marriott Marquis Dubaj nabízí více než 7500 metrů čtverečních vnitřních a venkovních prostor pro pořádání akcí, včetně dvou sálů, a velký výběr z prvotřídních restaurací a možností zábavy.

3

Zdroj: JW Marriott® Marquis® Hotel Dubai

Lounge

4
5

I standardní pokoje jsou luxusně vybaveny a poskytují dechberoucí výhled.

6
7
8
9

Suite JW Marriott Marquis Suite je novým rozměrem dekadence.

10

Restaurant Prime68 je jen jednou z devíti restaurací a pěti barů. Prime68 zaměřený na steaky se nachází (nečekaně) v 68.patře. Steaky jsou správně odleželé, drinky chlazené a výhled na Dubaj pod vámi okouzlující.

11

Oddělené jídelní boxy v Prime68

12

Pokud jste milovníci japonské kuchyně nemusíte se jí vzdávat ani na Středním východě. Sushi bar Izakaya si v ničem nezadá s bary v Japonsku.

13
14

Ohromující jsou nejen drinky, ale i prostředí koktejl baru Vault, který se zaujímá 71. a 72. poschodí. Opíjet se zde můžete nejen výběrovým alkoholem ale především výhledem.

15
16

Ještě nemáte dost? Indická restaurace Rang Mahal pod vedením šéfkuchaře Atula Kochhara, prvího indického kuchaře, který získal Michelinskou hvězdu, má nabídku neomezených možností obsahující jak tradiční tak i moderní indickou kuchyni.

17
18
19
20

Tong Thai je velice moderní bar nabízející autentické regionální pokrmy.

22
23
24
25

Pokud máte slabost pro pohádky Tisíce a jedné noci najdete svůj přístav naděje v restauraci Levant, která své menu staví na tradiční arabské kuchyni v moderním hávu.

26
27

Francouzsky laděná kavárna La Farine nabízí efektní koncept open kitchen.

28
29

Jsme zpátky v 7.patře, pouhých 30 metrech nad zemí. Venkovní bazén a grill bar.

30

Saray Spa mají působit jako cíl, oáza klidu po cestě pouští.

31
32

Ballroom o velikosti 1400 m2 v arabském svět postačí na skromnější rodinnou večeři.

33

Oproti tomu Emirates Ballroom se svými 8000 m2 upěje jako sál velkých oslav.

34

Hotel dále disponuje řadou jednacích místností vybavené vlastní kuchyní, barem a především nejmodernější prezentační technikou a dalšími multimediálními technologiemi.

35
36
37

Zdroj: JW Marriott® Marquis® Hotel Dubai
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!