Adidas ClimaCool: sprintuj jako Beckham

Publikováno: 01.04.2013 17:10 | Jiří Hofbauer

Protože se jaro zatím nekoná lze očekávat, že mráz pak během pár dní vystřídají enormní tropy. Buďte o pořádný krok napřed a věnujte pozornost novince, kterou ocení každý běžec v parných letních měsících. Adidas představil jedinečný ClimaCool System, který zajišťuje přívod vzduchu po celé délce boty, vytváří tak mnohem lepší prodyšnost a dává možnost tělu lépe se ochlazovat. Běžecký botám propůjčil tvář i jméno David Beckham, který se kromě za fotbalovým míčem hnal už i za županem v kampani spodního prádla značky H&M. A teď v botách s 360° cirkulačních systémem vzduchu pobíhá po rozpáleném městě.

1

Zdroj: Sport Buzz Business

2

Zdroj: Sport Buzz Business

3

Zdroj: Sport Buzz Business

Na běžeckých botách (ostatně jako na každých) se skutečně vyplatí nešetřit. Nejen že vám běh mohou výrazně usnadnit, ale především kvalitní konstrukce boty pomáhá k ochraně celého pohybového aparátu. Až se ostatním runnerům na trati budou lepit podrážky k asfaltu, vy poběžíte s větrem a Beckhamem jako o závod.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!