Adidas pořádá fotbalový turnaj Team Five Challenge

Publikováno: 01.06.2013 07:49 | Jiří Hofbauer

Značka Adidas uvádí na trh novou dynamickou limitovanou edici vůně inspirované malým fotbalem Team Five. Při této příležitosti Adidas pořádá mezinárodní soutěž v malé kopané Team Five Challenge.

Česká republika se letos poprvé účastní mezinárodního turnaje v malé kopané Team Five Challenge, kterou pořádá Adidas u příležitosti uvedení nové pánské vůně Team Five. Vítězové národního kola si zahrají finále v Z5 sportovním centru společně s fotbalovou hvězdou Zinedinem Zidanem v jeho domovském regionu Provence ve Francii.

adidas_team_five_adice_adidas_3

Zdroj: Adidas

O to, který tým bude Českou republiku a Slovensko ve finále reprezentovat, se rozhodne na turnaji Team Five Challenge v neděli 2. června ve Freestyle Parku v pražských Modřanech.

Kromě atraktivní fotbalové podívané bude na programu i spousta soutěží, vystoupení nejlepších českých roztleskávaček, dnem vás bude provázet moderátor Libor Bouček, a v neposlední řadě vystoupí také kapela Toxique.

Ve finálové části turnaje Team Five Challenge se střetnou tři nejlepší týmy z České republiky a tři týmy ze Slovenska. Hraje se podle pravidel malé kopané, která umožňují rychlou, soutěživou hru plnou zvratů bez zbytečného zdržování. Právě díky tomuto fotbalu ve volném stylu přichází malé kopané na chuť čím dál více fotbalistů. Oceňují na ní zejména vzrušení a radost ze sounáležitosti malého týmu. A atraktivní podívaná je to také pro diváky.

Celý program začíná prvním zápasem v 10.45 a končí koncertem Toxique. Finálový zápas je na programu v 18.00.

pozvanka na akci hori

Zdroj: Adidas
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!