Adidas potiskne boty fotkami z Instagramu

Publikováno: 25.05.2014 11:03 | Jiří Hofbauer

Výběr materiálu, barvy, obšití, monogramy... To všechno už tady bylo. Nike loni spustil aplikaci PhotoiD. Program analyzuje barvy vaší fotky na Instagramu a barevné paletě následně podvolí i výsledný design boty.

Sledovat konkurenci je důležité. A to nejen na sociálních sítích. Proto i Adidas přichází s aplikací mi adidas, která jde ještě dál. Stačí abyste pomocí Instagramu pořídili fotku a přes aplikaci ji odeslali ke zpracování. Výsledkem budou tenisky ZX Flux s potiskem dle vašeho gusta.

Pravdou je, že služba není úplně nejlevnější. Zatímco cena klasických tenisek ZX Flux se pohybuje kolem $ 90 (1800 CZK) za verzi potištěnou vaší vlastní fotku si Adidas bude účtovat $ 200 (4000 CZK).

Aplikaci mi adidas určenou iOS a Android spustí Adidas v průběhu srpna.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!