Adrenalinový narkoman Vaughn Gittin Jr. si dal dávku ohně

Publikováno: 16.06.2013 21:36 | Jiří Hofbauer

Američan Vaughn "JR" Gittin Jr. se ze samouka driftera z Marylandu vypracoval na profesionála. V současné době soutěží v seriálu Formule D v Monster Energy Nitto Tire Ford Racing Mustang RTR, který sám vytvořil. Už od mala věděl, že akcelerace a rychlost ve spojení s ohněm jsou jeho život. Bylo jen otázkou času kdy sen přenese do reality. A tak je to tady: Fire Drift. V tomhle krátkém filmu vám Gittin vytočí puls na maximum.

Jeho Monster Energy Nitto Tire Ford Mustang RTR 2014, s hmotností 1,3 tuny a síle 800 koní se zlověstným zeleným podsvícením, na pozadí ohnivé show je hodně žhavé porno.

Hodnocení článku:Komentáře

Karel Hynek Mácha, české poezie pán Karel Hynek Mácha, české poezie pán Je skvělé, když víte, že Máj je lyricko-epická báseň a poprvé vyšel v roce 1836. Je ohromné, když se s někým můžete podělit... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!