Air.Craft by Robbie Maddison

Publikováno: 12.02.2013 14:49 | Jakub Matulík

Máme tady nový video projekt od společnosti DC. Vyjímečně nebudeme sledovat Kena Blocka, který bude řádit ve své závodní Fiestě ulicemi města Chicaga. Dnes tu máme jednu Freestyle MX hvězdu, která má na svém kontě nejeden úspěch. Dokonce je tento člověk párkrát zapsán v Guinessově knize rekordů. Jeho nejznámější rekord je nejdelší skok na motokrosové motorce (pres stadion amerického fotbalu). Let byl dlouhý 322 stop (a nějaké drobné), což je téměř neuvěřitelných 99 metrů. Ano, mluvím zde o Robbiem Maddisonovi přezdívaném také Maddo. Robbie má 31 let, pochází z Austrálie, ovšem již řadu let žije v USA.

Robbie

Zdroj: Red Bull

Maddo s teamem našli opuštěné letiště, na kterém je odložena spousta starých rozpadlých ale i celistvých letadel. Hned jak jej objevili, zrodila se myšlenka zajezdit si na letadlech a když už na nich jezdím, co kdybychom to i natočili a vytvořili tak z toho luxusní spot. A tak se stalo. Pár dní nato vzniká na letištním "vrakáči" ultimátní hřiště pro tohoto freestylového šílence. Velké skoky, klopené zatáčky, roleta z čumáků a podobně. To vše uvidíte v tomto skvělém videu. Dost bylo hloupých keců, šup pouštějte a sledujte tuto strhující podívanou.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!