Alain Delon znovuobjeví creative black tie. Možná právě s vaší pomocí!

Publikováno: 02.06.2014 09:46 | Michal Novák

Pánská módní značka, které propůjčil jméno Alain Delon, je na českém trhu teprve krátce. I tak už budí pozornost. Její poslední výraznou aktivitou je soutěž REINVENT THE CREATIVE BLACK TIE. Soutěž nejen pro studenty oděvních škol, ale i širší veřejnosti o to, čí signature ponese jejich creative black tie exkluzivní pro Českou a Slovenskou republiku.

Nezáleží jestli jste profesionál aspirant s šuplíkem plných skic, nebo máte prostě jen přirozený talent a umíte si vykouzlit nepřehlédnutelný outfit. Tahle soutěž je v podstatě pro všechny.

18

Zdroj: Alain Delon

Cílem soutěže je dát možnost mladým návrhářům v Česku a na Slovensku realizovat jejich vlastní designerské kousky, pomoci jim v začátcích jejich tvorby a zprostředkovat jim zkušenost s profesionální produkcí. Alain Delon věří, že kreativita a nové přístupy mohou býtelegantní a inovativní zároveň.

Zadání pro návrh kolekce:

Vnést kousek fantazie do vysokospolečenského outfitu sestávajícího ze smokingu/obleku, kalhot, košile a doplňků (šerpa, motýlek, kravata, manžetové knoflíky...). Krása se ukrývá často v maličkostech a proto v Alain Delon věříme, že oblečení pro klasické příležitostimůže být i zajímavé a nápadité. Nemusíte se bát použití různých materiálů, jemného vzorování, originálního designu či jedinečných detailů. Důležité je dodržet pravidla oblečení creative black tie a filozofii značky Alain Delon. Těšíme se na odvážné ale zároveň nositelné a prodejné návrhy.

Návrh požadujeme zaslat ve formátu PDF s pohledy zepředu, z boku, zezadu, plus detaily. Pro korektnost je třeba zaslat originální soubor ve formátu, v jakém byl návrh vytvořen (na druhu programu nezáleží). Do soutěže se můžete přihlásit pomocí e-mailu na adrese marketing@alaindelon.cz. Spolu s přílohami nám, prosím, zašlete následující údaje: jméno, příjmení, věk a připište vaši inspiraci pro tvorbu outfitu. Do předmětu napište: REINVENT THE CREATIVE BLACK TIE.

Podmínky přijetí do soutěže:

Soutěže se mohou zúčastnit studenti vysokoškolského studia z Česka a Slovenska se zaměřením na design a návrhářství. Rovněž mladí návrháři bez akademického vzdělání. Podmínkou je odevzdání samostatného autorského návrhu kolekce do 31. 7. 2014.

V případě postoupení do užšího kola musí být přihlášený časově dostupný na stanovený termín work shopu. Účastník soutěže dává zasláním návrhů souhlas s jejími podmínkami.

Průběh soutěže:

Oficiální vyhlášení soutěže: 26. 3. 2014
Zaslání přihlášek: do 31. 7. 2014 na marketing@alaindelon.cz
1. kolo: vyhlášení užšího výběru redaktory periodik a zástupci Alain Delon do 24. 8. 2014
Workshop v Bratislavě: 5. 9. 2014
2. kolo: vyhlášení vítěze 12. 9. 2014
Začátek spolupráce: 1. 10. 2014

Cena

Vítězný návrhář dostane nejen možnost realizace produkce vlastního návrhu creative black tie, který půjde do prodeje v Česku a na Slovensku, ale také odborné školení a coaching. Navržené kousky budou označeny jménem autora. Fotoshooting proběhne v režii předního slovenského fotografa Lukáše Kimličky.

Více na http://alaindelon.cz/soutez.

19

Zdroj: Alain Delon
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!