Alpská výprava s Louis Vuitton

Publikováno: 05.01.2015 11:02 | Jiří Hofbauer

Když vyrážíte na neohroženou výpravu do italských Alp, myslete na to, že nejedete na osmitisícovou Annapurna. Mají tu silnice, wi-fi i kávu do kelímku. Snad kromě sjezdovky svůj šatník nijak zásadně měnit nemusíte. Oxfordky s koženou podrážkou přezujte na kotníčkové boty s pořádným vzorkem, mocnou šálu se nebojte stáhnout ke krku a pokud zasněží, klidně nohoďte kapuci. S klidem se obejde bez věrných nosičů. Místo toho pozornost věnujte poctivých zavazadlům, které vydrží nadmořskou výšku a případný útok vlhkosti. Přesně taková je kolekce zavazadel Louis Vuitton vytvořená speciálně na míru BMW i8. Kolekce zavazadel obsahuje dvě velikosti cestovních tašek Weekender GM i8 a Weekender PM i8, brašnu na laptop a drobnou techniku Business Case i8 a vak na oblečení Garment Bag i8.

Smyslem této na míru vytvořené kolekce zavazadel je, co nejefektivnější využití prostoru uvnitř auta. Větší cestovní taška Weekender GM i8 najde svoje místo v kufru. Vak na oblečení Garment Bag i8 pak odložíte na přepážku kufru. Brašna na laptop Business Case i8 perfektní sedí na zadním sedadle stejně jako menší z cestovních tašek Weekender PM i8.

O hybridním supersportu BMW i8 se mluvilo už od roku 2009 a loni se tento se konečně stal skutečností. To co jej odlišuje od řady jiných aut, je zcela jedinečný futuristický design. Dalším poznávacím znamením je přeplňovaný tříválec TwinPower Turbo o výkonu 231 k a točivém momentu 320 Nm, který pohání zadní kola. Přední kola roztáčí elektromotor o výkonu 131 k a točivém momentu 250 Nm. Celkový výkon udává BMW 362 koní a 570 Nm točivého momentu. Stovka za 4,4? Zo není zlé...

Dvouřadový oblek, svetr, kašmírový kabát, kožené kotníčkové boty, cestovní taška z uhlíkových vláken Weekender PM i8, vše Louis Vuitton. Hybridní BMW i8, cena od 3,4 milionu korun.

vuitton_1

Zdroj: GQ

Parka a flanelové kalhoty, oboje Louis Vuitton.

vuitton_2

Zdroj: GQ

Svetr, kabát s podšívkou z ovčí kůže, kožené kalhoty, kožené kotníčkové boty, vše Louis Vuitton.

vuitton_3

Zdroj: GQ

Vesta z ovčí kůže, svetr, kožené kalhoty, šála, návleky, kožené kotníčkové boty, Louis Vuitton.

vuitton_4

Zdroj: GQ

Bunda, flanelové kalhoty, svetr, vysoké kožené boty, vše Louis Vuitton.

vuitton_5

Zdroj: GQ

Dvouřadový oblek, svetr, kožené kotníčkové boty, vše Louis Vuitton. Hybridní BMW i8, cena od 3,4 milionu korun.

vuitton_6

Zdroj: GQ

Bunda s podšívkou z ovčí kůže, svetr, oboje Louis Vuitton.

vuitton_7

Zdroj: GQ

Kabát s hedvábnými aplikacemi, dvouřadový oblek, hedvábná košile, derby z barvené kůže z aligátora, cestovní taška z uhlíkových vláken Weekender PM i8, brašna na laptop Business Case i8, vše Louis Vuitton. Hybridní BMW i8, cena od 3,4 milionu korun.

vuitton_8

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!