Alto Livello otevřel butik s luxusní pánskou módou

Publikováno: 24.01.2013 16:04 | Jiří Hofbauer

Pražské centrum se rozrostlo o nový obchod s luxusní módou. Alto Livello, butik, který se specializuje výhradně na kvalitní a stylovou pánskou módu, zastřešuje tradiční a světoznámé značky, jakými jsou Schiatti, Scabal, Tardini, A.Testoni, ale také Barrett, Della Cianna či Artioli. Kvalita, dlouholeté zkušenosti, ale také léty prověřená klasika a trendy v oblékání vytvářejí společně kombinaci, která uspokojí i ty nejnáročnější muže.

1

Do Prahy koncem roku zavítal i Andrea Artioli, potomek zakladatele značky Severina Artioli a její současný generální ředitel. Rodinná společnost, která vnikla v roce 1912, je po celém světě synonymem kvalitních bot. Jako jedna z mála uplatňuje dodnes klasické postupy výroby, a udržuje tak při životě proslulou italskou ruční práci. Zakládá si na kvalitním řemeslném zpracování i designu. Předností firmy je skutečnost, že boty lze dle přání zákazníků individuálně upravit. To je také důvod, proč je nosí nejnáročnější a úspěšní muži, celebrity, státníci nebo diplomaté. Najdete je v šatníku George Bushe, George Clooneyho, Roberta de Nira či Silvestra Stalloneho. Mezi stálé zákazníky dříve patřili také Pablo Picasso, Salvador Dalí, Frank Sinatra nebo Marcello Mastroianni.

2

Jedinečnou značkou je v multibrandovém módním butiku i Scabal. Belgická společnost se od 40. let 20. století věnuje produkci látek vysoké kvality. Až 40 procent výroby zaujímá výroba luxusních tkanin, a to za využití nejmodernějších technologií a dobových trendů. Je logické, že právě látky této společnosti odebírá většina významných módních domů nejen v Evropě. Vedle produkce látek je specializací společnosti Scabal šití pánského oblečení na míru. Díky kolekci doplňků dokáže zákazníkům připravit kompletní outfit, od ponožek až po kravatu, a to přesně podle stylu a přání zákazníka.

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!