American Horror Story vstupuje do páté řady s názvem Hotel

Publikováno: 11.10.2015 19:07 | Jiří Hofbauer

Zatímco na české televizní stanici Prima Cool běží třetí série kultovního seriálu American Horror Story s označením Coven, na americké stanici Fox tuhle středu svou první částí odstartovala pátá řada nazvaná Hotel. První díl nazvaný Checking In diváky bere do hotelu Cortez v Los Angeles. Vše začíná ve chvíli kdy se dvě mladé Švédky ubytují v tajemném art deco hotelu. K tomu jedna zvrhlá vražda a kolotoč se roztáčí.

AHS_502_0342d_hires2

Zdroj: IMDB

Kromě herců jako Evan Peters, Sarah Paulson, Frances Conroy, Kathy Bates nebo Wes Bentley se v roli majitelky tak trochu jiného ubytovacího zařízení objeví zpěvačka Lady Gaga.

Na druhou epizody s názvem Chutes and Ladders se fanoušci mohou těšit už tuhle středu 14. října.

Na první epizodu se můžete podívat ZDE.

Edit: Do článku se nám vloudila chyba. Samozřejmě pátá řada, ne čtvrtá. Děkujeme.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Rapmasters Tour je ve své polovině Rapmasters Tour je ve své polovině Label BiggBoss je organismus složený z mnoha různě zaměřených osobností, dohromady tvořících silný podpovrchový proud. Jeho posádka... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!