Ondřej Brzobohatý odhaluje všechny svoje Identity

Publikováno: 17.05.2014 12:48 | Jiří Hofbauer

Gentleman jak z knížek Oscara Wilda. Idol žen jak Gatsby od Fitzgeralda. Fenomén, co všechno s přehledem zvládá sám. Lovec múz, co se ve světě vyzná. Génius, jen samý flám, žádná tryzna.

Přesně tak se představuje hned v úvodní skladbě na svém prvním sólovém albu Identity Ondřej Brzobohatý. Kdo sleduje jeho kariéru ví, že Ondřej Brzobohatý má zkušenosti s moderováním, v současnosti porotcuje pěveckou soutěž, nevyhnul se mu fenomén tančících hvězd, objevil se v několika seriálech, hraje v divadle, ale hlavně je velice talentovaný zpěvák, muzikant a skladatel.

identity_2

Zdroj: Ondřej Brzobohatý Facebook

„Můj šuplík i touha hrát a zpívat si své vlastní písně už praskaly ve švech, a tak jsem se rozhodl, že je na čase s tím něco udělat. Album se skládá z mých autorských písní a inspirací k většině z nich mi byl můj vlastní život v posledních letech,“ poznamenal ke svému prvnímu sólovému albu Ondřej Brzobohatý.

Pravdou je, že album není hudebně komplexní ve smyslu žánrově jednotné. A je to dobře! Najdete na něm pop, funk, jazz i soul. Songy na sebe přesto navazují a sound alba komplexně skvěle funguje. A i když je cover alba černobílý, obsah rozhodně nesklouzává k padesáti minutám šedi.

„Na album je zkrátka všeho, co mám rád. Chtěl jsem se vyvarovat tomu, abych nudil popem, případně otravoval jazzem,“ dodává Brzobohatý.

Přečtěte si celý rozhovor s Ondřejem Brzobohatým ZDE.

identity_1

Zdroj: Ondřej Brzobohatý Facebook

Na podzim 2014 představí Ondřej svůj koncertní program také v českých, moravských a slezských divadlech. Pokud ale nevydržíte navštivte některý z jeho klubových koncertů.

12.5. Praha – Lucerna Music Bar

13.5. Ostrava – Fabric

14.5. Olomouc – U-klub

20.5. Plzeň – Buena Vista

21.5. Brno – Fléda

22.5. Bratislava – Atelier Babylon

27.5. Pardubice – Zlutej Pes

28.5. Budějovice – Cafe Club Slavie

Album Identity Ondřeje Brzobohatého koupíte v obchodech za 329 CZK a na iTunes Store za 8,99 € tedy nějakých 250 CZK.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!