Andílci Victoria's Secret kopou za jeden tým

Publikováno: 23.01.2015 19:51 | Jiří Hofbauer

Candice Swanepoel, Adriana Lima, Lily Aldridge, Behati Prinsloo a Doutzen Kroes září v nové valentýnské reklamě Victoria’s Secret. Sportovně laděné video, kromě připomínky svátku svatého Valentýna, má v sobě i odkaz na jednu z největších sportovních událostí sezóny a to finále Super Bowl. Finále 49. ročníku se letos uskuteční 1. února na stadionu University of Phoenix Stadium v Glendale ve státě Arizona.

O poločase vystoupí Katy Perry, která slibuje show, jakou Super Bowl ještě nezažil. Sekundovat jí bude Lenny Kravitz. Americkou hymnu zazpívá éterická hvězda Broadwaye, Idina Menzel.

Finále Super Bowlu loni sledovalo 111,5 milionu diváků, což z něj udělalo nejsledovanější pořad v historii americké televize. České publikum finále bude moci sledovat na kanálu Sport 1.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Pharrell se objeví v seriálu Simpsonovi Pharrell se objeví v seriálu Simpsonovi Už i Pharrell Williams se dočkal své postavičky v kresleném seriálu Simpsonovi. Zpěvák a hudební producent se objeví v epizodě nazvané... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!