Andrea Verešová na kapotě Jaguar

Publikováno: 26.05.2014 08:29 | Jiří Hofbauer

Atraktivní vzhled je pro vozy Jaguar základem. V tomto ohledu je model F-TYPE Coupé ihned rozpoznatelný. Vychází z designu nádherného konceptu sportovního kupé C-X16 a roadsteru F-TYPE, nositele ocenění World Car Design of the Year 2013. Dlouho očekávaný Jaguar F-TYPE je opravdu čistokrevný sportovní vůz.

veresova_jaguar_1

Zdroj: kloboukfilm.cz

Modelové řadě vévodí Jaguar F-TYPE R Coupé, jehož kompresorem přeplňovaný pětilitrový V8 s výkonem 550 koní a točivým momentem 680 Nm zajišťuje zrychlení 0-100 km/h za 4,2 s. Maximální rychlost je elektronicky omezena na 300 km/h.

veresova_jaguar_2

Zdroj: kloboukfilm.cz

„Kdo jiný by mohl takový vůz prezentovat, než krásná, sebevědomá žena?“ vysvětluje Petr Dajbych, majitel pražského autosalonu, proč k nafocení nejnovějšího typu Jaguaru pozval právě topmodelku Andreu Verešovou.

veresova_jaguar_3

Zdroj: kloboukfilm.cz

Sama Andrea Verešová přiznala, že je vášnivou řidičkou. „Autem jezdím často a moc ráda. Nejčastěji jezdím samozřejmě za prací a to řídím většinou sama. Baví mě rychlé sporťáky, zvlášť v létě, ale pokud jedu s dětmi, myslím především na jejich bezpečnost.“ Modelka ještě prozradila, že jako řada žen si všímá také designu vozu.

veresova_jaguar_4

Zdroj: kloboukfilm.cz

Cena modelu Jaguar F-TYPE Coupé 3,0 l V6 s výkonem motoru 340 k startuje na 1 853 478 Kč.

veresova_jaguar_5

Zdroj: kloboukfilm.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!