Androgynní Andrej Pejić

Publikováno: 04.03.2013 18:06 | Václav F. Mensa

Dlouhé, platinové vlasy s jemným leskem. Dokonalá pleť s několika téměř ikonickými pihami. Tělo štíhlé a ženské. Na přehlídkových molech vystupuje s neuvěřitelnou grácií, elegancí a šarmem. Jmenuje se Andrej a pochází z Bosny. Tento androgynní model s klidem dobyl přehlídky světových značek a přebaly důležitých časopisů díky své výjimečnosti. Ti co mají do činění s módou ho buď nenávidí nebo milují ale rozhodně nenechává nikoho chladným.

3

Zdroj: Modelinia

Andrej se sice narodil v Evropě ale většinu života prožil v Austrálii. Jako u většiny slavných modelů a modelek byl objeven náhodou v nějakém obchodě se zeleninou jako Natalia Vodianova nebo v second handu jako Agyness Deyn. Konkrétně tedy nejznámnější fastfood na světě.

5

Zdroj: Jean Paul Gaultier

6

Zdroj: The Fashionisto

Mezi jeho největší úspěchy patří pravděpodobně účast na přehlídce Jeana Paula Gaultiera kde předváděl jak pánské tak dámské.

V roce 2011 byl umístěn v žebříčku 100 nejpřitažlivějších žen.

Až s průběhem doby uvidíme, jestli není androgynní modeling čistě chvilkovou záležitostí nebo budoucí stálicí módního nebe. Na všechny pády je Andrej velmi příjemným zpestřením.

1

Zdroj: Wild Gender

2

Zdroj: Wild Gender

4

Zdroj: Andrej Pejic Model

7

Zdroj: The Fashionisto
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!