Antonín Beránek míří na Mister International

Publikováno: 30.10.2013 23:59 | Jiří Hofbauer

Před dvěma měsíci získal titul Muž roku a za necelé dva týdny odlétá do indonéské Jakarty kde dva další týdny stráví pod každodenním drobnohledem tamních médií povinován dodržováním doslova na minuty rozplánovaného programu. Rozhodně ne žádný chlastačky na pláži jak si mnozí mohou myslet.

Čím mě Antonín Beránek docela šokoval je fakt, že prakticky nazpaměť zná program čtrnáctidenního maratonu. Povinné focení, účast na akcích nejrůznějších charitativních organizací, setkání s představiteli státu, přehlídky a do toho nezbytný trénink a dodržování jídelníčku. Naše odpolední setkání narychlo vmáčkl mezi trénink a porci kuřecího masa. Přípravu rozhodně nepodceňuje a intenzitu tréninků právě v těchto dnech žene do maxima.

Pokud chcete v prestižní mezinárodní soutěži podpořit jediného českého zástupce na Mister International hlasujte na Facebooku. Můžete poslat až dva hlasy každý den. Odměnou vám můžou být exkluzivní reporty přímo z Jakarty, které český Muž roku bude pravidelně do redakce posílat.

Hodně štěstí, Tony!

414993_3142456298236_800906582_o

Zdroj: Muž roku 2013

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!