Antonín Beránek slaví úspěch v Indonésii

Publikováno: 06.03.2014 08:36 | David Novotný, Jiří Hofbauer

Muž roku 2013 Antonín Beránek od doby, kdy na mezinárodní soutěži Mister International získal titul šestého nejkrásnějšího muže světa, si na nedostatek práce docela jist stěžovat nemusí. Už více jak dva měsíce pobývá v Indonésii, kde nezahálí a nafotil několik módních editoriálů pro prestižní magazíny jako Harper's Bazaar či Cosmopolitan.

tony_4

Zdroj: Facebook

Největší příležitost dostal Tony na kampaň pro asijský mobilní telefon. „Jsem teď v Indonésii prakticky na každém rohu, protože je docela masivní billboardová i televizní kampaň,“ dodává.

Celkem se zúčastnil sedmi módních přehlídek a bez Tonyho se samozřejmě neobešel ani indonéský Fashion Week. „Za celou dobu jsem měl asi dva volné dny. Je to hodně práce, ale moc mě to baví. Místní holky už zjistily, kde tu bydlím a nechávaly mi na recepci květiny, plyšáky a dokonce jsem měl v obálce i žádost o ruku!“ směje Tony a tím jen potvrzuje, že Indonésané doslova šílí po evropském vzhledu.

tony_3

Zdroj: Facebook

Na dívčí přesilu ale není sám. Na cestu do Indonésie s ním vyrazil i Miroslav Kolenyak, který loni získal prvenství na celosvětové soutěži Mr. Universe Model odkud do Čech přivezl titul Mr. Best Body Universe 2013.

mirek_1

Zdroj: Facebook

Čtěte také:

Antonín Beránek z cesty na Mister International

Miroslav Kolenyak: začátky jsou vždy nejtěžší

Pokud máte zájem, můžete se do soužete Muž roku přihlásit nejpozději do 10.4.2014. Požadavky a přihlášku najdete na stránkách muzroku.cz. Jeden z castingů proběhne už 12. března 2014 v modelingové agentuře Jaro Management. Finále soutěže Muž roku se pak uskuteční 22. srpna 2014 v Náchodě. Vítěz poletí opět na mezinárodní soutěž Mister International, Manhunt International a Mister Universe.

tony_1

Zdroj: Facebook

tony_2

Zdroj: Facebook
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!