Apple iRing: jeden prsten vládne všem TV

Publikováno: 05.04.2013 12:58 | Petr Hájek

Do redakce dnes dorazila fáma nad jiné šťavnatější a propečenější, takže jí byl dán z celkem pochopitelných důvodů přednost. No považte sami, firma Apple podle ní prý pracuje na zařízení iRing, s jehož pomocí bude možné ovládat chytrou TV od Apple.

2

Zdroj: Dvice

Fámy o Apple jsou dnes velmi populární, dokonce natolik, že se kolem podobných věcí vyrojily celé zástupy webů a blogů. Poslední ryba vylovená z těchto vod se pak týká jakési chytré televize od Apple, jenž má být kontrolována nikoliv dálkovým ovládáním, ale iRingem z vašeho prstu.

Dle magazínu Topeka Capital Markets a jeho analyzátora Briana Whitea, iRing by mohl kontrolovat (podle fám rovněž chystanou) 60" Smart-TV. Použití a vůbec samotná existence iRingu jako navigačního prvku je tedy docela dobře zdůvodnitelná.

Report se rovněž zmiňuje o tom, že se má objevit kousek hardware zvaný "mini iTV", jenž má s TV fungovat podobně, jako dnešní iPady - tedy jako druhý displej pro TV. Nejnovější dedukce tedy dospěla k závěru, že mini iTV nechá uživatele zachytávat obsah z velké TV a to až na vzdálenost 200 m, budete se na ni moci tím pádem dívat kdekoliv doma.

Ačkoliv by se mohla zdát fáma o prstenu, jímž budete mávat před displejem, trochu extrémní, musí se nechat, že je na trhu poslední měsíce slyšet silné volání po inovacích od Apple (konkurence, Samsung namátkou, jak známo, nikdy nespí) a podobná hračka by určitě davy zase na čas uklidnila.

3Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!