Asijský tygr

Publikováno: 14.03.2014 09:26 | Jiří Hofbauer

Uspět znamená uspět v Asii. Pokud ovládnete zdejší trh, podmaníte si tím i světový obchod. Asijští tygři vytáhli do boje proti nejistému vývoji ekonomiky vyzbrojeni kvalitou, tradicí a věrností. A to jak v podnikání tak v oblékání. Dobrý oblek je jejich brnění, montérky a víra.

Oblek, hedvábná kravata, kapesníček, vše Brioni. Hodinky Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine z 18karátového bílého zlata s páskem z aligátoří kůže.

asijsky_tygr_1

Zdroj: Fashion story Measuring Up by Jill Newman, Blair Getz Mezibov and Christopher Campbell, Facebook.Třídílný kostkovaný oblek a kravata, oboje Ralph Lauren Purple Label. Kožené loafers, Ralph Lauren. Ponožky, Falke. Hodinky Vacheron Constantin Patrimony Traditionelle Small Seconds z platiny s páskem z aligátoří kůže.

asijsky_tygr_2

Zdroj: Fashion story Measuring Up by Jill Newman, Blair Getz Mezibov and Christopher Campbell, Facebook.Třídílný flanelový oblek, Oxxford. Košile a hedvábná kravata, Paul Stuart. Kapesníček, Brioni. Hodinky Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine z 18karátového bílého zlata s páskem z aligátoří kůže.

asijsky_tygr_3

Zdroj: Fashion story Measuring Up by Jill Newman, Blair Getz Mezibov and Christopher Campbell, Facebook.Kašmírový oblek, košile, kravata a kapesníček, vše Kiton. Hodinky Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine z 18karátového růžového zlata s páskem z aligátoří kůže.

asijsky_tygr_4

Zdroj: Fashion story Measuring Up by Jill Newman, Blair Getz Mezibov and Christopher Campbell, Facebook.Třídílný oblek, košile a hedvábná kravata, vše Cesare Attolini. Kapesníček, Brioni. Hodinky Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine z 18karátového růžového zlata s páskem z aligátoří kůže.

asijsky_tygr_5

Zdroj: Fashion story Measuring Up by Jill Newman, Blair Getz Mezibov and Christopher Campbell, Facebook.Kostkovaný oblek, košile, hedvábná kravata, kapesníček a spona na kravatu z 18karátového zlata, vše Tom Ford.

asijsky_tygr_6

Zdroj: Fashion story Measuring Up by Jill Newman, Blair Getz Mezibov and Christopher Campbell, Facebook.Třídílný oblek, košile, hedvábná kravata a kapesníček, vše Paul Stuart. Hodinky Vacheron Constantin Patrimony Traditionelle Small Seconds z platiny s páskem z aligátoří kůže.

asijsky_tygr_7

Zdroj: Fashion story Measuring Up by Jill Newman, Blair Getz Mezibov and Christopher Campbell, Facebook.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!