Aston Martin Virage Shooting Brake Zagato

Publikováno: 09.09.2014 13:32 | Jiří Hofbauer

Zagato, karosářská firma a ateliér, letos slaví 95 let své existence, kdy ji v roce 1919 založil Ugo Zagato. Pětadevadesátku se studio rozhodlo oslavit se značkou Aston Martin a společně vytvořili jedinečný kus Aston Martin Virage Shooting Brake Zagato.

astonmartin_zagato_ 1

Zdroj: Classic Driver Magazine

Exemplář byl představen na autoshow Chantilly Art & Elegance ve Francii. Na první pohled nese koncept stopy loňského DBS Coupé Zagato Centennial, který byl oslavou sta let britské automobilky Aston Martin.

Aston Martin Virage Shooting Brake Zagato je skutečně jediný vyrobený kus a sotva se jím návštěvníci dosytosti pokochají, tak poputuje ke svému majiteli.

astonmartin_zagato_ 2

Zdroj: Zagato Milano

astonmartin_zagato_ 3

Zdroj: Zagato Milano

astonmartin_zagato_ 4

Zdroj: Zagato Milano

astonmartin_zagato_ 5

Zdroj: Zagato Milano

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!