Chyťte rytmus: Burberry Brit Rhythm

Publikováno: 28.07.2013 12:47 | Aktualizace: 03.09.2013 09:00 | Jiří Hofbauer

Léto se po celém světě nese ve znamení hudebních festivalů. Je to doba kdy nevázanosti, zběsilé nezávislosti, velkých nadějí, lásky i nekončící energie. Přesně takhle široce uvažoval tradiční britský módní dům Burberry. A v duchu euforie letních hudebních festivalů vytvořil pánskou vůni Burberry Brit Rhythm.

B_BritRhythm90 3

Zdroj: Burberry

Značka do broušeného flakónu namíchala vonný mix atributů hudebních festivalů jako energii, provokativnost a adrenalin. Vůně je sexy, energická, dynamická, určená pro všechny duchem mladé muže milující život.

Vůně je směsicí zelené svěžesti – jako první zacítíte tóny čerstvé bazalky, citronu a verbeny kořeněné jalovcem a kardamomem. Na intenzitě parfému dodává kadidlo, santalové dřevo, tóny tonky, kůže a pačuli.

Ať léto nikdy neskončí...

Toaletní voda bude dostupná od září 2013 v 30, 50 a 100 ml flakónech.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!