Audi R8 V10 Spyder Regula

05.12.2013 20:32 | Jiří Hofbauer

Křížení napříč druhy je vždycky tak trochu experiment. Někdy vznikne zcela jedinečný exemplář, nad kterým se tají dech a všichni po něm okamžitě zatouží a někdy je to kočkopes, kterého nečeká úplně slavná existence.

Německé tuningové studio Regula si vzalo do parády Audi R8 V10 Spyder a prohnalo ho svou masivní kreativní linkou. Výsledek působí jako když někdo toužící po Lamborghini Gallardo Spyder si plní sny na Audi R8 V10 Spyder. Opravdu. Cabrio dostalo agresivní až zbytečně uřvaný design.

Již tak výrazný přední i zadní nárazník, 20 palcová kola Oxigin-Oxrock, boční karbonové prahy a opravdu extra nízký podvozek ještě vytáhli červenou barvou čímž na sebe o to víc upozorňuje.

Pod kapotou mu nechali motor V10 o objemu 5,2 litru takže výkon zůstal na standardních 525 koní a 530 Nm točivého momentu. Na stovku to zvládne za 4,1 sekund a maximálně z něj vytáhnete 313 kilometrů za hodinu.

Nechali byste si na Audi R8 V10 Spyder (4 375 500 CZK) přidělat tenhle tuning pack za € 7 950?

audi-regula-1

Zdroj: Regula

audi-regula-2

Zdroj: Regula

audi-regula-3

Zdroj: Regula

audi-regula-4

Zdroj: Regula


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!