Bentley otvírá nový showroom v srdci Evropy - v Praze!

Publikováno: 27.06.2012 10:32 | Michal Novák

Praha, 27. června 2012 - Bentley posiluje svou pozici na středoevropském trhu otevřením zastoupení Bentley Praha. Nové prodejní a servisní místo leží v srdci hlavního města ČR. Moderní showroom nabízí profesionální prodejní a poprodejní služby.

Bentley v Praze

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ


Společnost Bentley Motors zaznamenala v roce 2011 silný růst v celé Evropě a signifikantní nárůst v prvním čtvrtletí roku 2012. V České republice dosáhl podíl značky Bentley v segmentu luxusních vozů úctyhodného podílu 23%. Jako odezvu na rostoucí poptávku rozšiřuje Bentley své zastoupení v této dynamické zemi v srdci Evropy otevřením pobočky Bentley Praha.

Prodejní místo na ploše 250m² a servis vybavený nejmodernější technikou se nachází v ulici Vrchlického, v Praze 5. Moderní autosalon v centru města, nabízí profesionální prodejní a poprodejní služby. Modely Bentley ztělesňují příklad nejkvalitnější britské výroby a vyznačují se kombinací přesného řemeslného zpracování předávaného z generace na generaci.

Guillaume Chabin, oblastní ředitel pro Evropu společnosti Bentley Motors to komentuje: “Tržní podíl značky Bentley v České republice je jeden z nejvyšších v Evropě. Věříme, že na tomto trhu je silný potenciál a s potěšením otevíráme toto nové zastoupení v takovéto klíčové evropské lokaci.”

Bentley v Praze

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Při dnešním slavnostním otevření budou v Česku poprvé představeny i nové modely Bentley Continental GT a GTC V8. Výborný motor 4.0 twin-turbo V8 v obou modelech představuje skloubení síly a nejlepší efektivnosti v dané třídě.

Bentley V8 Continental

Zdroj: Bentley

David Liška, ředitel Bentley Praha říká: “Těším se, až přivítám nové zákazníky v našem moderním autosalonu a nabídneme jim prvotřídní zážitek s produkty Bentley.”

Hodnocení článku:Komentáře

Devatenáctinásobný držitel Grammy Pat Metheny vystoupí s Unity Band v Brně Devatenáctinásobný držitel Grammy Pat Metheny vystoupí s Unity Band v Brně Fenomenální kytarista předstoupí před české publikum 28. června poprvé s novou formací Unity Band a představí novinky z aktuálně... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!