Jaké služby nabízí nejdražší myčka aut na světě?

Publikováno: 29.08.2010 12:25 | Petr Hájek

Ke stylu většiny mužů nezaměnitelně patří i jejich auto, jež nejen vypovídá svojí barvou, ale také svým typem a křivkami. Aby ovšem auto řádně reprezentovalo, je třeba, aby bylo perfektně nablýskáno.

 

 

Jestliže o svoje auto a jeho vizáž dbáte, jistě u vás nepřichází v úvahu názor většiny české populace: „To stačí opršet!" Pokud jste skuteční fajnšmekři na všech frontách, pak rozhodně navštivte myčku. Ještě před tím si však nezapomeňte vyřešit dilema, jestli dáte přednost typu levnějšímu či nákladnější variaci.

Jestliže chcete ty nejlepší služby na světě (a máte cestu přes Anglii + nějakou tu stovku liber navíc), určitě navštivte auto-šílence Gurcharna Sahotu, který před 5 lety zahájil neobvyklý auto-byznys a to ten, že se umývaným autům věnuje skutečně vysoce nad běžný průměr (někdo by použil slovo "posedlost").

Cena za služby sice dělá 11 200 USD za jedno auto, ovšem na oplátku se zákazník (i jeho plechový miláček) dočká skutečně prvotřídních služeb - na jednom vozidle stráví dotyčný běžně několik týdnů, použije při něm na 100 různých detergentů, čisticích prostředků, rozpouštědel a vosků.

To ale není vše, Sahota k práci používá i mikroskop, jímž detekuje škrábance menší, nežli rozliší běžné  oko. Suma sumárum, auta se dle dotyčného vrací v lepším stavu, než si je zákazníci zakoupili. Mezi klientelu prosperujícího podniku patří již dnes řada celebrit a automobilových závodníků.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!