Kde vypůjčit motorové vozidlo pro práci i zábavu?

Publikováno: 12.09.2012 20:45 | PR

V životě osobním i pracovním může relativně často nastat situace, kdy potřebujete půjčit nějaké vozidlo, avšak nevíte, co od celé věci očekávat...

Autopůjčovna

Zdroj: www.wycokck.org

Je přitom úplně jedno, co potřebujete. Možná se vám porouchalo auto vlastní těsně před cestou na dovolenou, nebo chcete vzít jednu ze svých známých na výlet v pořádném autě (co do výkonu i stylu), či vám snad odpadla na poslední chvíli autobusová přeprava nebo potřebujete přesunout vám darovanou loď k vodě? Ve všech těchto případech vám kvalitní autopůjčovna plně vyhoví a vyjde vstříc. Na českém trhu nabízí podobné služby v takto bohaté šíři jedině Agile (www.agile.cz).

Navzdory svému jistému monopolu třeba v oblasti právě přepravy lodí (maximálně 2 tuny a 6,5 m délky), je i přesto garantována nejnižší cena přepravného, což je rozhodně milá pozornost, na kterou bude jistě slyšet nejeden zákazník. Nabídka firmy je velmi široká a uspokojí skutečně každého. Najdete zde osobní vozy, minibusy, limuzíny, off-roady i přívěsy.

Jaké konkrétní ceny zde najdete? Řekněme, že vás bude zajímat místní nejúspornější auto Škoda Octavia s motorem 1.6 Tdi se spotřebou od 3,9 l/100 km. A právě na ní si ukážeme, jak moc výhodné jsou zde dlouhodobější pronájmy. Základní kauce zde dělá 10.000,- Kč. 1 den stojí 1 000, -Kč, 2-5 dní pak 850,- Kč (myšleno vždy jeden den), 6-12 dní 750,- Kč, 13-25 dní 700,- Kč, 26-30 dní 600,- Kč, 1-3 měsíce 14.000,- Kč a 3 a více měsíců 13.000,- Kč.

Ke každému vybranému modelu jde přirozeně vybrat i řadu dalších doprovodných služeb - cesta na dovolenou bude jistě lepší s navigací a ledničkou, v případě cyklistického výletu na hory zase bude na místě nachystat si nosič kol a do sněhu v alpách určitě nezapomeňte na nosič lyží a sněhové řetězy. No a někdo by mohl potřebovat i přistavení před letiště nebo úrazové připojištění.

Společnost nabízí i další zajímavé podmínky. Tak namátkou, je zde kauce 0,- Kč pro firemní zákazníky a při dlouhodobém pronájmu. Rovněž dostanete náhradní vůz zdarma za oné situace, že se stanete účastníkem nezaviněné nehody.

Co je naopak vyžadováno ze strany zákazníka? Musí vám být minimálně 21 let a musíte mít nejméně 1 rok řidičský průkaz. A nemají v Agile příliš rádi ani kuřáky, jelikož je ve všech vozech přísně zakázáno kouřit (pokuta 2 tisíce).
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!