Nejdražší golfové vozítko na světě...

Publikováno: 27.08.2010 12:58 | Petr Hájek

...s nímž se však rozhodně neztratíte ani na ulicích!

 

 


Dotyčné vozítko je vyráběno ve stejné továrně, z jaké sjíždí vozidla Porsche Boxter či Cayman a nese jméno Garia Golf Cart. V Americe si jej zákazníci mohou pořídit jakožto LSV typ (low speed vehicle - nízkorychlostní vozidlo), s nímž lze jezdit i na běžných cestách a ulicích.

Aby Garia mohl na ulice, stačilo prý jen poměrně málo - přidat k němu předpisové pásy, postranní zrcátka a hydraulický brzdný systém. Motor (elektrický přirozeně) drží na uzdě výkon 4 koní a dosáhne rychlosti těsně nad 40 km/h.

 

 

Jak naznačuje luxusní interiér, cena opravdu není právě nízká - 61 980 USD není jistě částka pro každého, ale pouze pro ty, kteří si umí luxus řádně užít a nebojí za něj i patřičně zaplatit. Výrobce novinku doporučuje kromě golfu i ke krátkým pohodovým vyjížďkám.

Sedadla jde posouvat, kola mají průměr 10" a kromě digitální palubní desky se vozítko pyšní i vestavěnou ledničkou. Garia obsahuje přední pérování inspirované Formulí 1, hnací ústrojí vyrobené italskou firmou produkující převodovky pro značku Ducati a hliníkovou karoserii od firmy, jež je dodává i takovým jménům jako je Aston Martin, Jaguar nebo Volvo.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!