TUNING PARTY OPEN 2010

Publikováno: 12.04.2010 15:47 | Michal Novák

Oficiální zahájení tuningové sezóny 2010
17. 4. 2010

  • Garáže Kongresového centra - Óčko Music Club, Praha
  • 16:00 – 23:00 hod výstava aut v garážích Kongresového centra
  • 21:00 After párty Tuning Party Open 2010, Óčko Music Club

Už tuto sobotu Praha zažije svátek tuningových a sportovních aut! Jedinečná akce svého druhu v Praze – výstava tuningových a sportovních aut, nejkrásnější dívky z celé ČR spojená s párty dlouho do rána!

Garáže Kongresového centra budou plné těch nejlepších aut z celé ČR. Návštěvníci uvidí nejen vybraná vítězná auta Tuning Cup 2009, to nejlepší z Mustang Riders Club ale i zatím nikdy neprezentované skvosty soukromých majitelů!

Výstava aut se bude konat již od odpoledne 16 hodin, každý kdo přijde bude mít možnost VYHRÁT ZAPŮJČENÍ PORSCHE 911 CARRERA od autopůjčovny snů Dream-Cars.cz

Pro velký zájem majitelů tuningových aut i veřejnosti byla výstava rozšířena i mimo prostory podzemních garáží, a to na venkovní parkoviště u Kongresového centra.Oficiální after párty k výstavě Tuning Party Open začíná v 21 hodin v Óčko Music Club. Na párty budou hrát ti nejlepší DJ´s – Dj Black Jesus, DJ Friky a DJ Friky.

Předprodej na Tuning Party Open 2010 zajišťují sítě TicketStream a TicketPro.

Oficiální web akce: www.t-party.cz

Hlavním organizátorem je společnost
NEXUS MULTIMEDIA s.r.o.
www.nexus.cz/multimedia

Hodnocení článku:Komentáře

5 cest, jak přidat ke svému životu 22 let 5 cest, jak přidat ke svému životu 22 let Zřejmě každý z nás chce žít co nejdéle, když ale přijde na věc, jen málokdo pro to něco skutečně pravidelně dělá. Dnes nabízíme... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!