Bamford Watch Department vylepšil již tak dokonalé Rolexy

Publikováno: 21.09.2013 12:55 | Jiří Hofbauer

Společnost Bamford Watch Department, která se vyžívá v upravování luxusních hodinek značky Rolex představila další dva vylepšené modely.

Ten obyčejnější je Rolex Submariner Ceramic Date Spirit. Ciferník je zbaven číselníku a vznikl tak na značku nezvykle minimalistický model.

rolex

Zdroj: Bamford Watch Department

O poznání luxusnější jsou časomíry Rolex Daytona vytvořené na oslavu 75 let oděvní značky Henry Singer. Jsou vyrobeny ze skutečně odolného titanu v matně černé barvě. Že se jedná o limitovanou edici upozorňuje rudá číslovka 75 na černé keramické lunetě a rudý hrot na vteřinovce. Samy chronografy Rolex Daytona letos slaví 50 let od uvedení na trh v roce 1963.

Oba dva modely jsou na doptání bez předchozího uvedení ceny.

henry-singer-bamford-rolex-xl

Zdroj: Bamford Watch Department

1268320_694186817276974_1780801365_o

Zdroj: Bamford Watch Department

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!