Barkleys: společník na dalekých cestách autem

Publikováno: 13.05.2015 17:56 | Štěpán Molitor

Co si budeme povídat, každý člověk se při řízení láduje mentolkami. A ti, co se snaží žít zdravě, jich zpráskají dvakrát tolik. Je to takové guilty pleasure. Většinou to řešíme obligátními záležitostmi, které se dají sehnat na každé benzínce za „sednáctpadesát... razitkochcete?“ Neříkám, že jsou chuťově špatné, ale něco postrádají.

Barkleys_1

Zdroj: Barkleys

Barkleys_2

Zdroj: Barkleys

Barkleys_3

Zdroj: Barkleys

Barkleys_4

Zdroj: Barkleys

Americká značka Barkleys vyrábí výborné mentolky ve stylovém balení. Bonbony jsou lisované do plochých válečků a jsou poměrně tvrdé. Mají netradiční, ne tak chemickou a ne tak sladkou chuť. Kromě mentolových, které jsou prostě must-have, najdeme také skořicové (velmi ostré, člověk opravdu na jazyku cítí lžíci skořice), lékořicové a čokoládové. Liší se barvou krabičky, tak si je nespletete. Nakupte pár od každé příchuti a můžete stylově pohostit sebe a spolujezdkyni. Vkus se totiž projevuje v maličkostech. Krabičku pořídíte za cenu kolem 40 Kč.

Barkleys_5

Zdroj: Barkleys

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Špilberk Food Festival láká na osvědčené i nové restaurace, letos se odehraje netradičně i v Královs Špilberk Food Festival láká na osvědčené i nové restaurace, letos se odehraje netradičně i v Královs Brněnský hrad Špilberk se první červnový víkend stane dějištěm významné gastronomické události. Ve dnech 5. - 7. června se totiž... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!