Baťa SS 2017 s novou tváří - Terezií Kovalovou

Publikováno: 03.03.2017 11:29 | Štěpán Molitor

Společnost Baťa představila novinky a trendy v obuvi na nadcházející sezónu jaro/léto 2017, a to jak v dámské, pánské, tak i dětské kolekci. Pánská kolekce pak přináší klasickou eleganci, precizní business styl, ale i vycházkovou a veskrze letní obuv, které nechybí sportovní elegance i nedbalý šarm. Kromě kolekce samotné představili zástupci společnosti Baťa i její tvář na jaro/léto 2017, cellistku Terezii Kovalovou. 

unspecified

Zdroj: Archiv značky

BATA BUSINESS

Tvrdý svět obchodu vyžaduje muže, kteří se nebojí jít s kůží na trh. Přesně pro ně jsme vytvořili kolekci bot, která spojuje kvalitní materiály a padnoucí střihy se zajímavými detaily. Elegantní a nadčasové boty se navíc skvěle hodí zejména k obleku. Pokud se nebojíte vybočovat z řady, pak Vám jedny stačit určitě nebudou.

Boty k obleku nemusí být nuda. Letos na jaře přichází Baťa s kolekcí pro všechny muže, kteří by i na obchodní schůzky rádi vnesli trochu uvolněnosti a hravosti.

URBAN EXTRAVAGANCE

Obsahuje modely, které se jak střihem, tak barevností hodí na každou událost. Jejich jednoduchost, kvalitní zpracování, cena i barevnost jsou cestou ke kvalitnímu šatníku. Klasické střihy doplňují zajímavé detaily, kvalitní a módní materiály a barvy, které se hodí jak pro formální události, tak i pro volný čas. Pokud Vás už nebaví šeď v ulicích a kancelářích, je na čase vystoupit z řady. V botách z kolekce Urban Extravagance zaručeně upoutáte pozornost.

EMBOSSED STYLE

Kolekce je určena pro muže, kteří mají rádi ležérní, a přitom dokonalý styl. Střihy v této kolekci jsou naprosto jednoduché a čisté, vynikají použitím zajímavého materiálu či detailu. Každá maličkost hraje roli.

NAVY MANIA

Tato kolekce je složena ze dvou základních typů – mokasín a „boat shoes“ doplněných o prvky espadrilles. Jde o styly, které jsou mezi muži stále populárnější. Kolekce je postavena na trendy modré a béžové, které jsou v posledních dvou sezónách na vzestupu. Doplňuje je šedá barva.

Jedním z hlavních trendů nadcházejícího jara je nedbalá italská elegance 70. let, který stylové mokasíny rozhodně podtrhnou. Jsou ideální ke kalhotám chinos, styling můžete doplnit šátkem bandana.

SUIT UP SANDALS

Sandály nám v minulých sezónách chyběly. Pět základních artiklů, na kterých je postavena tato kolekce, je vytvořeno z kvalitních materiálů a jednoduchých barev s důrazem na detail. Kolekci doplňují tři modely ve výrazné zelené.  

 

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Harry Xu se ve své kolekci FW 2017 opět věnuje tématu mladých vězňů Harry Xu se ve své kolekci FW 2017 opět věnuje tématu mladých vězňů Po vystudování Central Saint Martin’s založil návrhář Harry Xu vlastní značku. Velký úspěch měla jeho kolekce SS 16, inspirovaná... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!