Beats by Dre Studio slibují zvukový zážitek

29.07.2013 19:28 | Jiří Hofbauer

Když se v roce 2008 objevily na trhu sluchátka značky Beats Dr. Dre doslova způsobily revoluci ve světě jak studiových sluchátek tak i pro osobní užití. Sluchátka s ostře červeným kabelem nadefinovaly novou éru. Ostatně neodolaly ani hudební hvězdy a svoje jméno značce propůjčil i Justin Bieber, 50 Cent nebo RZA.

„Sluchátka Studio je zvukem budoucnosti,“ říká hrdě Jimmy Iovine, spolumajitel Dr.Dre Beats.

Inovovaný model Beats by Dre Studio je lehčí o 13 gramů (20% původní váhy), má tenčí čelenku a lepší polstrování což ve výsledku přispívá k většímu komfortu. Vylepšená adaptivní technologie potlačení šumu automaticky reguluje hlasitost v závislosti na ruchu okolí.

Dvě AAA baterie nahradila dobíjecí lithiová baterie, která na jedno nabití vydrží nepřetržitě hrát až 20 hodin. Výdrž baterie znázorňuje série LED světel. K síti se sluchátka připojují přes micro USB konektor. Stále tu platí, že v případě nečinnosti se sluchátka sama vypnou.

Sluchátka jsou vybavena softwarem Beats Acoustic Engine (BAE), který obstarává ten správný poměr rovnováhy, přesnosti a citu a tak se docílí toho nejlepšího zvuku. „Cílem bylo posluchači zprostředkovat ostřejší a vyváženější zážitek. Objevit skutečný zvukový zážitek,“ doplňuje Iovine. Přesto že jsou sluchátka určená k poslechu hudby zůstal u nich dostupný i tichý režim, pokud byste si chtěli dáchnout od ruchu kolem.

Do prodeje jdou 1.srpna v černé, červené a bílé barvě za cenu € 300 (přepočet 7 800 CZK).

beats-by-dre-newbeatsstudio-studio-main

Zdroj: Beats Electronics LLC.

Beats_01

Zdroj: Beats Electronics LLC.

Beats_02

Zdroj: Beats Electronics LLC.

Beats_03

Zdroj: Beats Electronics LLC.

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!