Beckhama není nikdy dost

25.07.2013 09:54 | Jiří Hofbauer

David Beckham ani po odchodu ze světa profesionálního fotbalu nezahálí. Zatímco dříve byla nejsilnější zbraní jeho pravačka, teď útočí především svým jménem a známým obličejem.

Nejprve se nechal naklonovat aby se v šesti podobách objevil v reklamním spotu na sportovní kanál Sky Sports. Teď se ale věnuje propagaci svého vlastního produktu nového parfému Classic, který se v prodeji objeví 31.července.

Celá reklamní kampaň vznikala v prostorách krejčovského salónu Spencer Hart na Brook Street v londýnské čtvrti Mayfair. To je ostatně i odpověď na to, jaká značka v budoucnosti bude Beckahama oblékat.

Beckham-05

Zdroj: David Beckham

Beckham-01

Zdroj: David Beckham

Beckham-02

Zdroj: David Beckham

Beckham-03

Zdroj: David Beckham

Beckham-04

Zdroj: David Beckham

Beckham-06

Zdroj: David Beckham

Beckham-07

Zdroj: David Beckham


Hodnocení článku:Komentáře

Karel Hynek Mácha, české poezie pán Karel Hynek Mácha, české poezie pán Je skvělé, když víte, že Máj je lyricko-epická báseň a poprvé vyšel v roce 1836. Je ohromné, když se s někým můžete podělit... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!