Behati Prinsloo: jihoafrické slunce

Publikováno: 08.03.2013 21:10 | Jiří Hofbauer

Zima je sice pomalu, ale jistě na ústupu. Podle předpovědi počasí však bude ještě trvat než budeme posedávat s drinky na rozpařených zahrádkách. A i když většina naší redakce není absolventy Matfyzu spočítáme si rovnici, kde růst teplotního rozdílu vede k exponenciálnímu úbytku šatstva. Než ale teplota v české kotlině překoná bikinový limit přinese vám trochu afrického slunce.

Třiadvacetiletá modelka Behati Prinsloo vyrostla v Namibii. Žila si svůj poklidný život dcery ministra a matky hoteliérky, když si vyjela na prázdniny do Kapského města. Tam si odskočila z pláže namazaná olejem do supermarketu pro vodu a u chlaďáku s chlazenými nápoji ji objevila lovkyně talentů Sarah Doukas.

Dnes Behati chodí přehlídky pro Chanel, Prada, a Miu Miu. Objevila se na titulkách Vogue, The Daily Telegraph Magazine, Muse a Elle. Naotila kampaně pro Chanel, H&M, Hugo Boss, Kurt Geiger, Marc by Marc Jacobs, Max Studio, Nina Ricci, Tommy Hilfiger, Gap nebo DKNY Jeans.

V roce 2009 byla povýšena na Andílka Victoria's Secret a i to přispělo k tomu, že byla vyhlášena 14. nejvíce sexy modelkou světa.

Pokud máte zájem pravděpodobně vás zklameme – v současnosti údajně randí s Adamem Levinem, frontmanem Maroon 5. Ale pravdou je, že vztahy se v horku rychle kazí...

1

Zdroj: GQ

2

Zdroj: GQ

3

Zdroj: GQ

4

Zdroj: GQ

5

Zdroj: GQ

6

Zdroj: GQ

7

Zdroj: GQ

8

Zdroj: GQ

9

Zdroj: GQ

10

Zdroj: GQ

11

Zdroj: GQ

12

Zdroj: GQ

13

Zdroj: GQ

14

Zdroj: GQ

15

Zdroj: GQ
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!