Stylové holičské křeslo od Bentley a Pankhurst

Publikováno: 18.05.2013 13:11 | Petr Hájek

Pro ctitele highendových autoznaček, jako třeba Bentley, nemusí být připomínkou jejich luxusu výhradně jejich tradiční auto-podoba, ale i řada věcí s nimi nějak souvisejících, jenž se dotýkají jejich magické patiny a znásobují ji svým stylovým dopadem.

bentleys_london_grooming_salon_chair_5_ymxbg

Zdroj: Bornrich

Dokonce i tak nečekaná věc jako kus nábytku tudíž pak může v této souvislosti nabýt překvapivě velkého účinku. I to je důvod, proč existují křesla jako třeba ta z kolekce Davida Clarka. Podobné produkty se typicky snaží, připodobnit sezení v autě k posedu na podobné věci.

bentleyss_london_grooming_salon_chair_4_hf9kx

Zdroj: Bornrich

A sezení jako v luxusním autě si dnes vzaly na paškál taktéž značky Bentley a Pankhurst, jimž ale ještě navíc pomohlo několik dalších výrobců křesel. A pro ta byly použity stejné materiály, luxus a péče, jaké se dočkají běžná auto-sedadla.

bentleyss_london_grooming_salon_chair_2_o6mfn

Zdroj: Bornrich

Novinka byla odhalena nedávno v Londýně a podle všeho je to ta správná kombinace luxusu a známé značky pro to, aby uchopila zájem luxus milujícího tvora na ulici a přitáhla jej blíže k podniku.

bentleyss_london_grooming_salon_chair_1_ritpk

Zdroj: Bornrich

Jelikož je právě Bentley firma dobře známá tím, že do svých modelů přidává nemalý objem ručně vyráběných dílů a komponent, i v tomto případě je vše samozřejmě zpracováno s maximálním podílem ruční práce - včetně třeba opěrátka plněného umělou pěnou.

london_grooming_salon_chair_by_bentley_gudxv

Zdroj: Bornrich

Kdybyste snad měli cestu přes Londýn, tak křeslo najdete v Newburgh street, kde sídlí Brent Pankhurst, jenž začínal jako neznámý 17letý klouček a dnes je pojmem i pro časopisy typu GQ Magazine, The Vogue, Esquire nebo The Face.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!