Berluti a Cycles Victoire vytvořily jízdní kolo

25.03.2014 14:38 | Jiří Hofbauer

Italský módní dům Berluti ve spolupráci s výrobcem jízdních kol Cycles Victoire vytvořily nové kolo doprovázené celou řadou stylových doplňků. Samotná značka Berluti, která pro muže vyrábí boty té nejvyšší kvality už od roku 1895, svou první krejčovskou kolekci představila teprve před pěti sezónami.

Nyní se značka rozhodla rozšířit nabídku a s firmou Cycles Victoire se dohodla na vytvoření ručně montovaného jízdního kola.

Značku Cycles Victoire založili v roce 2011 čtyři kamarádi, které pojilo nadšení pro jízdu na kole, smysl pro styl a úctu k tradičním postupům. Kola, která vznikají v dílnách ve městě Clermont-Ferrand, v sobě spojují jak ty nejnovější technologie tak tradiční francouzské savoir-faire.

Vzniklé kolo vyniká nejen jedinečným zpracování, ale současně i nadčasovým designem. Kromě kvalitního zpracování nabídne dřevěné ráfky kol a brašnu. Současně abyste si nemuseli brát tretry a přitom se nemuseli bát, že vám noha během jízdy sklouzne, pedály mají kožené přezky, které pomáhají botu držet na místě.

Alessandro Sartori, umělecký ředitel Berluti, navíc ke kolu vytvořil i kolekci bot, popruhů a tašek. Tohle je vpád Berluti na trh se sportovním zbožím.

berluti_bike_1

Zdroj: Berluti

berluti_bike_2

Zdroj: Berluti

berluti_bike_3

Zdroj: Berluti

berluti_bike_5

Zdroj: Berluti

berluti_bike_6

Zdroj: Berluti

berluti_bike_7

Zdroj: Berluti

berluti_bike_8

Zdroj: Berluti

berluti_bike_9

Zdroj: Berluti

berluti_bike_10

Zdroj: Berluti

berluti_bike_11

Zdroj: Berluti

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!