BeWooden: ANO #jsmespolu

Publikováno: 22.04.2017 11:00 | Lenka Mařanová

Přichází den, kdy si řeknete své ANO. Vše musí být dokonalé, okouzlující a nádherné. Hlavně to ale musí být podle vás!

BeWooden_wedding_day

Zdroj: BeWooden

Svatba bývá především ženami vnímána, jako jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Toužíme, aby náš svatební den byl jedinečný nejen pro nás, ale i pro zvané. Zapomeňte tedy na klasický dresscode a pojďme společně lehce porušit zaběhlá pravidla. Dřevěné doplňky od BeWooden obzvláštní svatební outfit nejen ženicha, ale i hostů, od motýlků, kapesníčků do saka až po manžetové knoflíčky.

dsc_0006

Zdroj: BeWooden

lux-belt-228

Zdroj: BeWooden

men-pocket-square-silk-cotton-bewooden-gift-fashio

Zdroj: BeWooden

drevene-manzetove-knoflicky-taurum-cuff-od-bewooden

Zdroj: BeWooden


Svatba Glamour | Hippie | Hipster | Pure | Rustikální | Nature nebo v kostele? Záleží jen na vás, v jakém stylu zazní vaše ANO!

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Starbucks a jeho novinka - Java Chip Frappucino Starbucks a jeho novinka - Java Chip Frappucino Jste-li skutečným milovníkem Frappuccina – a čokolády nemáte nikdy dost – tak si ho nemůžete nechat ujít! Java Chip Frappuccino... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!