BIBLOO CONCEPT STORE nabídne v roce 2017 nejen nové módní značky, ale i zajímavé projekty

Publikováno: 19.03.2017 11:05 | Lenka Mařanová

Na konci minulého roku byl v obchodním domě Kotva v Praze slavnostně otevřen unikátní prostor BIBLOO CONCEPT STORE. Celé patro pro příznivce módy a designu, rozkládající se na více než 3 000 m2, otevřel významný online obchod BIBLOO. Jsem přesvědčen, že móda není jen o samotném nákupu, ale především o zážitcích, emoci a prožitku, který si zákazník uchovává," říká Petr Liesner, generální ředitel společnosti BIBLOO, a dodává: Nejen z tohoto důvodu jsme jako první online obchod v České republice vytvořili místo s konceptem určitého životního stylu, možností se setkávat, nakupovat nebo si jen vychutnat kávu a posedět s přáteli při výhledu na centrum Prahy."

BIBLOO CONCEPT STORE 1

Zdroj: Bibloo

Pražský BIBLOO CONCEPT STORE je svou velikostí a umístěním v centru hlavního města prvním koncept storem takového rozměru a nabídky u nás. Čtvrté patro Kotvy nabízí velké množství mezinárodních módních značek, jako je například Tommy Hilfiger, Michael Kors, Armani Jeans, Replay, Guess, Desigual, Tom Tailor, Vero Moda, Pepe Jeans nebo Calvin Klein. Kreativní tým BIBLOO hledá po celém světě oblečení značek s vlastním příběhem, nezaměnitelným charakterem, postupy, kvalitou a tradicí, které miluje celý svět a kromě nejnovějších kolekcí pro Vás do koncept storu hledá limitované a ikonické kousky, které nejsou k dostání v jiných obchodech. 

V tomto roce BIBLOO CONCEPT STORE nabídne exkluzivně značku Pantone Universe, která je známá po celém světě svým přesvědčením, že každá barva má své významové sdělení a že každý odstín či tón barvy má hluboký dopad na náš život, naše emoce i na způsob, jakým se oblékáme a jaké barvy volíme.

BIBLOO CONCEPT STORE 2

Zdroj: Bibloo

BIBLOO CONCEPT STORE 3

Zdroj: Bibloo

Módní sortiment bude opět obohacen o modely a kolekce některých lokálních designérů včetně pokračování projektu, v němž se BIBLOO spojuje s osobností z určité oblasti designu a módy a vytváří unikátní limitovanou edici. Tento rok oslovila značka BIBLOO úspěšného českého módního návrháře Jakuba Polanku, který část kolekce  Jakub Polanka x BIBLOO představí již nyní na březnovém Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!