Blažek představuje kolekci určenou všem mužům s příběhem

Publikováno: 18.02.2016 09:47 | Jiří Hofbauer

Pánský módní dům Blažek směle vstupuje do nové sezony jaro/léto 2016. Hlavním posláním nové kolekce je zprostředkovat mužům prvotřídně zpracované oděvy z těch nejkvalitnějších materiálů s promyšlenými detaily. Inspiraci při její tvorbě designéři čerpali v temperamentní a prosluněné jižní Itálii. Následně se ve svých kreativních myšlenkách přesunuli do Středomoří a na Azurové pobřeží, odkud do své umělecké dílny přinesli kolekci svěžest, eleganci a široké spektrum barev a vzorů symbolizujících jarní a letní období.

Pánská oděvní značka i nadále zůstává u vyštíhlených a přiléhavých linií se zkrácenými délkami, které podtrhují siluetu muže. Barvy hrají ve všech odstínech modré, od azurové až po navy, ale nechybí ani odstíny béžové a burgundy. Dominují geometrické vzory, kára a puntíky. Mezi předními výrobci tkanin použitých na výrobu kolekce se objevují zvučná jména jako Cerruti, Loro Piana, Vitale Barberis či Marzotto.

„Na tuto kolekci jsme mimořádně hrdí. Exkluzivní materiály, atraktivní design, nadčasové kousky s notnou dávkou osobitosti, originality a precizního zpracování. Na to vše a mnohem více se mohou letos muži těšit,“ říká šéfdesigner módního domu Blažek Roman Humlíček. „Muž, který se obléká u Blažka, má sebevědomí, smysl pro eleganci a nadčasovost, rozhodně však nechce splynout v davu. Je nezávislý, proto sází na jemnou výstřednost, kterou dokáže držet pevně na uzdě,“ uzavírá Roman Humlíček. Nové trendy v pánské módě představí i pro tuto sezonu známý milovník módy Leoš Mareš.  
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!