Blogeřina těžká dřina: Everyday Runway

30.08.2015 13:49 | Jiří Hofbauer

Velice vytříbený styl zakládající se na černo-bílé kombinaci reprezentuje Oliwyi Soukupovou, podnikatelku a autorku blogu Everyday Runway, která pro svou dokonalou vizáž často působí nedostupně a odměřeně.

Kdy a proč vznikla myšlenka na vlastní blog?

Byla to taková náhoda. Kamarádka mi poradila, abych zkusila psát svůj blog na základě založení webu Modni-ikona.cz. Zkusila jsem to a získala pozitivní ohlasy i od jiných lidí, nejen od kamarádů, což mě povzbudilo v dalším psaní a focení. Jinak bloguji necelé dva roky.Jak se stane, že člověk ze zájmu vybuduje úspěšný blog? Je na to nějaký recept?

Myslím si, že je to především o tom, být sám sebou, mít svůj vlastní styl, ale zároveň sledovat i trendy a dokázat své čtenáře překvapit. Není to vždy jednoduché.Dá se blogováním uživit?

Určitě, a doufám, že tomu tak brzy bude i v ČR.Je blogeřina dřina nebo je to jen obcházení akcí, focení selfies a točení vlogů?

Myslím, že je to práce jako každá jiná. Pokud v něčem chcete být dobří, musíte pro to něco obětovat, především svůj čas. Pokud má být blog kvalitní, chce to mnohem víc, než jen selfiečka.Je rozdíl mezi Tebou jako blogerem a skutečnou osobou?

Určitě jsem naprosto stejná jako na blogu, alespoň co se stylu týče. Možná jen doopravdy jsem mnohem přátelštější, než se na blogu může zdát (jak často slýchávám od fanoušků, kteří mě potkají poprvé). Nenechte se zmást fotografiemi, na kterých se blogeři neusmívají. Naopak i úsměvy dokážou být mnohdy falešné..Jakými blogy se inspiruješ?

Přiznám se, že české blogy moc nesleduji, nemám na to čas a s některými blogerkami se potkáváme na různých akcích a projektech a spíše se sledujeme na Instagramech. Ze zahraničních blogů je to pak všechno možné, samozřejmě partička Im Next, pak určitě Kayture a Shine by Three, které mají výborné fotky. Jinak sleduji spíše směsici lidí na Instagramu.Jak vnímáš styl?

Svůj nebo všeobecně? Můj styl je řekla bych „simple but bold“, ať už se jedná o elegantní varianty nebo poslední dobou mnou oblíbené sportovnější a pohodlné kombinace.Není už přeblogováno?

Blogů je spousta a asi jich bude čím dál více, stejně jako je to s konkurencí v jakémkoli oboru. Ti nejlepší či nejoriginálnější ale budou vždy vynikat. Důležité je nepolevit a snažit se být vždy o krok napřed.
Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/165016/virtual/www/subdom/www/include/libs/bannerCont.class.php on line 14
�patn� dotaz: SELECT id, img, url, code FROM banners_cont WHERE display = 1 AND position = '1' AND `start` < '2018-04-24 10:32:36' AND `end` > '2018-04-24 10:32:36' AND (implimit > imps OR implimit = 0) AND EXISTS (SELECT * FROM banners_cont_tags_join WHERE banner_id = banners_cont.id AND tag_id IN ()) ORDER BY last_displayed ASC LIMIT 0,4