BMW M235i předvedlo drift mob v Cape Town

Publikováno: 03.08.2014 23:46 | Jakub Matulík

Na BMW se poslední dobou valí samá kritika. Aby, taky ne. V dřívějších dobách bylo BMW uznáváno jako modla sportovních nadšenců. Modely M (Motosport) byly vždy oblíbené pro svou praktičnost a současně nepostrádaly nic ze svých sportovních kořenů. Ovšem dnes divize M dělá i ne tolik oblíbené dieselové motory, které cpou do všeho možného, od X5 až po BMW M550D, jakožto dieselová M5. Jenže když se pořádně podíváme BMW pod pokličku, zjistíme, že má ve své pomyslné garáži nejeden skvělý nový model.

Začalo to BMW 1M. Ta byla absolutně zběsilá, šílená, rychlá a hlavně extrémně zábavná. Teď BMW přišlo s další variací na „jedničku“, i když se vlastně jednička vůbec nejmenuje. Myslíme kupé variantu jedničkové řady, tedy řadu dvě. Ano, i nám to připadá extrémně chaotické.

Co se BMW nemůže vytknout, je cit pro marketing a hlavně pro reklamu. Vezměte pětici nových BMW M235i, bandu zkušených řidičů, dovezte je do krásné prosluněného Cape Town a začněte driftovat. A kdyby vám to bylo málo, dejte si i making of video.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!