Bogner Man jaro/léto 2013

Publikováno: 20.02.2013 20:04 | Jiří Hofbauer

Kolekci charakterizují především svěží barvy a silné barevné akcenty. Díky tomu je do mužského vzhledu vnášen středomořský klid a vyrovnanost. Výraznými barevnými tóny jsou zde azurová, oleandr, zelenkavá, levandulová či pomerančově oranžová. Základní barvy jako je bílá, písková a černá přináší dokonalé podhodnocení s intenzivními odstíny modré a námořnické modři.

Podstatou kolekce je důraz na detail – kvalitní zpracování, zajímavý mix materiálů a sofistikované využití barev. Inspirací kolekce jsou Cary Grant, John F. Kennedy nebo Jude Law. Tedy mužské ikony, ze kterých vyzařuje přírodní styl, atletika a sebejistota.

1

Zdroj: Bogner

2

Zdroj: Bogner

3

Zdroj: Bogner

4

Zdroj: Bogner

5

Zdroj: Bogner

6

Zdroj: Bogner

7

Zdroj: Bogner

8

Zdroj: Bogner

9

Zdroj: Bogner

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!