BOROTALCO – PRO MUŽE TO PRAVÉ

Publikováno: 09.01.2017 08:16 | PR

Deodorant používáte denně, ale jeho vybírání vás nebaví a nevyznáte se v tom, takže máte doma každou chvíli jiný? Nedivíme se, v jejich nepřeberném množství se nám také nechce přehrabovat a všechny je testovat, proto vám dnes přinášíme tip na značku, která vás zachrání v každé situaci a ušetří čas při nákupu kosmetiky. Deodorant se skvělými charakteristikami pro muže i ženy – to je Borotalco. 

bg-deo-original2

Zdroj: Borotalco.cz

PŘEDSTAVUJEME ITALSKÝ KLENOT

V Itálii vznikla značka Borotalco už v roce 1878 a během pár let se stala hitem, který se na vrcholu drží dodnes, tedy více než století. Borotalco tedy znamená dlouholetou tradici a obsahuje samé kvalitní ingredience.

Hlavní složkou je zde rozdrcený minerál mastek, který se řadí k těm nejčistším, které se v přírodě vyskytují. Jeho efekty jsou báječné – účinně a dlouhodobě absorbuje pot a zklidňuje pokožku. Navíc se vyznačuje příjemnou svěží vůni, která je díky svým neutrálním podtónům vhodná pro obě pohlaví, proto může být považován jak za pánský deodorant, tak i za dámský. Můžete ho s klidem pořídit i pro svou drahou polovičku. Nezaměnitelná vůně vás přesvědčí oba.

Ať už vám bude Borotalco stát v koupelně na poličce nebo bude hozené v tašce do fitka, jeho funkčnost vám bude vždy k dispozici a zpocené tričko už nebude vaším problémem.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!