BOROTALCO – PRO MUŽE TO PRAVÉ

Publikováno: 09.01.2017 08:16 | PR

Deodorant používáte denně, ale jeho vybírání vás nebaví a nevyznáte se v tom, takže máte doma každou chvíli jiný? Nedivíme se, v jejich nepřeberném množství se nám také nechce přehrabovat a všechny je testovat, proto vám dnes přinášíme tip na značku, která vás zachrání v každé situaci a ušetří čas při nákupu kosmetiky. Deodorant se skvělými charakteristikami pro muže i ženy – to je Borotalco. 

bg-deo-original2

Zdroj: Borotalco.cz

PŘEDSTAVUJEME ITALSKÝ KLENOT

V Itálii vznikla značka Borotalco už v roce 1878 a během pár let se stala hitem, který se na vrcholu drží dodnes, tedy více než století. Borotalco tedy znamená dlouholetou tradici a obsahuje samé kvalitní ingredience.

Hlavní složkou je zde rozdrcený minerál mastek, který se řadí k těm nejčistším, které se v přírodě vyskytují. Jeho efekty jsou báječné – účinně a dlouhodobě absorbuje pot a zklidňuje pokožku. Navíc se vyznačuje příjemnou svěží vůni, která je díky svým neutrálním podtónům vhodná pro obě pohlaví, proto může být považován jak za pánský deodorant, tak i za dámský. Můžete ho s klidem pořídit i pro svou drahou polovičku. Nezaměnitelná vůně vás přesvědčí oba.

Ať už vám bude Borotalco stát v koupelně na poličce nebo bude hozené v tašce do fitka, jeho funkčnost vám bude vždy k dispozici a zpocené tričko už nebude vaším problémem.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Kulturní tipy v týdnu od 9. 1. do 15. 1. 2017 Kulturní tipy v týdnu od 9. 1. do 15. 1. 2017 Divadelní představení Don Juan Don Juan. Kdo by ho neznal, kdo by ho nemiloval? Sevillský svůdce žen, arogantní muž, který nerespektuje... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!