Bose - Modrá a žlutá inspirace k jarnímu běhu

Publikováno: 30.03.2017 14:35 | Lenka Mařanová

Jaro je obdobím, které nás táhne ven a sluneční paprsky nám dávají chuť do pohybu. Pro všechny, kteří se při sportu nechávají motivovat hudbou a potrpí si na dokonalý styl, jsou tu bezdrátová sportovní sluchátka Bose SoundSport Wireless.

SoundSport_Wireless_030_HR

Zdroj: Bose

Ke startu, připravit, teď! Nejen samotná chuť a odhodlání, ale i správná hudba nás žene při sportování vpřed. To vědí rekreační i profesionální sportovci, a proto vidíme tolik běžců se sluchátky. Aby motivační efekt naplnil svůj účel, musí být splněno několik podmínek. Sluchátka nesmí vypadávat z uší ani při intenzivním pohybu, musí skutečně hrát a ne „šumět“ a v případě bezdrátových verzí by měla vydržet minimálně tak dlouho, jak dokáže jejich majitel běžet. A nesmíme zapomenout, že dokonalý styl je pro mnoho z nás při sportu hned na druhém místě za výkonem… nebo dokonce na prvním?

SoundSport_Wireless_54_CLIMBING_16418

Zdroj: Bose

Bezdrátová sportovní sluchátka Bose SoundSport Wireless patří mezi nejlepší a nejstylovější sportovní doplňky.  Jsou vodě a potu odolná a nevypadnou z uší ani při intenzivním sportovním zatížení. Přesto, že je do ucha téměř doslova zašroubujete, jsou tak pohodlná, že vám nebude nepříjemné, ani když je budete mít nasazena celý den, přičemž 6 hodin výdrže na jedno nabití bude stačit i maratonským běžcům.

Jejich hydrofobní membrány propustí zvuk, ale ani kapku vody či potu dovnitř k reproduktoru.  Můžete se zpotit, můžete běhat v dešti, sluchátka Bose vás v žádné situaci nezklamou. Pokud máte svoji hudbu uloženou v jiném přehrávači, než je telefon, oceníte možnost spárovat sluchátka se dvěma zařízeními současně.

SoundSport_wireless_headphones_1710_13

Zdroj: Bose

Bose SoundSport jsou na výběr ve třech barvách - černé, modré „Aqua blue“ a žlutobílé kombinaci. Na našem trhu jsou k dostání za doporučenou koncovou cenu 4.890,-Kč, respektive 179,95 €. Součástí balení je ochranné transportní pouzdro.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Podtrhni svoji osobnost Podtrhni svoji osobnost V jednoduchosti se skrývá krása. Krása bývá často symbolizovaná ženou. Žena je mnohými považována za klenot mezi klenoty. A co by... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!