Božská Gisele Bündchen novou tváří Chanel°5

Publikováno: 15.10.2014 20:27 | Jiří Hofbauer

Přichází to po tichu, ale v pravidelných intervalech. Francouzský módní dům Chanel vytvořil nový film ke své nejslavnější vůni Chanel°5.

Film je sice jen vznosný název pro promo video, ale vzhledem k tomu, že tyhle tři minuty stojí to stejné co jiný celovečerní film, skutečně lze mluvit o filmu. Zvlášť pokud ho režíroval Baz Luhrmann, který má neskutečný cit pro teatrální výjevy a dokáže vás vtáhnout do děje během několik záběrů. Taky je to syn dvou divadelníků. Ostatně byl to právě Luhrmann, který před deseti lety natočil i legendární film ke stejnému parfému s Nicole Kidman. Současně se v těchto krátkých videích vždy odráží Luhrmannova aktuální tvorba. Zatímco ve snímku s Kidman to byla inspirace Moulin Rouge, s Bündchen se inspiroval Gatsbym.

chanel-beauty-12-vogue-14oct14-pr-b

Zdroj: Chanel

Filmy domu Chanel jsou vždy o módě, fantazii a samozřejmě o ženách, které zde vystupují jako silné osobnosti, které jsou rozhodnuty změnit svůj osud stejně, jako kdysi Coco Chanel změnila svět módy. Ale také mužích. Takových, po kterých ženy touží.

Věnujte pozornost detailům. Ať je to chanelbatoh, který má na zádech dcera Gisele, při odchodu do školy nebo song, který hraje v pozadí. Je to cover verze You're The One That I Want v podání zpěváka Lo-Fang. Pokud vám ta slova budou povědomá, nedivte se. Znáte ji z z finální scény z muzikálu Pomáda.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!