Breitling slaví 60. výročí řady Superocean Héritage

Publikováno: 23.03.2017 16:20 | Lenka Mařanová

Breitling vytvořil nový design své řady Superocean Héritage, kterou zasvětil badatelům moderní doby. Výsledkem je nový look, který je originálnější, čistší a dynamičtější, než kdy předtím. Tato vysoce úspěšná kolekce slaví v roce 2017 už 60. výročí.

superocean-heritage-ii-46_01

Zdroj: Breitling

Profesionální potápěčské hodinky Superocean Watch spatřily světlo světa v roce 1957. Od té doby Breitling zachoval spirit originálního modelu ve své řadě Superocean Héritage, která se stala jednou z hvězdných kolekcí této značky, zejména díky jejímu unikátnímu a nadčasovému vzhledu v kombinaci s nejmodernější technologií.

superocean-heritage-ii-42_01-1

Zdroj: Breitling

superocean-heritage-ii-46_03

Zdroj: Breitling

 U příležitosti 60. výročí tohoto průkopníka, Breitling oživil svůj ikonický design a zároveň zachoval jeho jedinečný charakter. Hlavní vývoj měl podobu nového ocelového rámu s ultra-tvrdým high-tech keramickým kroužkem, který je odolný vůči poškrábání a extrémně odolný proti nárazům.

Superocean Héritage II je interpretován ve dvou velikostech Watch (42 a 46 mm) a jako 46 mm chronograf, a to vše je k dispozici ve třech barvách: černé, modré a bronzové. Nejnověji uvedené verze jsou k dispozici s exkluzivním zbrusu novým gumovým koženým řemínkem ve stejné barvě a je posílen kontrastními švy.

superocean-heritage-ii-chronographe-46-bronze_01-1

Zdroj: Breitling

superocean-heritage-ii-42_02-1

Zdroj: Breitling

Pokud jde o výkon, Superocean Héritage II má všechny technické vlastnosti, které jej činí ideálním společníkem pro nejlepší dobrodružství na souši, na moři i ve vzduchu. Superocean Héritage II Chronographe 46 disponuje chronometrem ověřeným COSC (Swiss Official Chronometer Testing Institute).

Robustní ocelová schránka s šroubovací korunkou je odolná proti vodě do 200 m. Vroubkovaný otáčecí bezel, nesoucí luminiscenční bod na 12h, je vybaven s 120-tooth systém, který umožňuje mimořádně přesné nastavení a velmi hladké otáčení - ať už se jedná o kontrolu doby ponoru nebo označování různých časových měření, a to zejména v letectví.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Nová kolekce z dílny Puma a Trapstar Nová kolekce z dílny Puma a Trapstar Společnost PUMA a módní značka Trapstar daly znovu hlavy dohromady a představily kolekci pro jaro/léto 2017. Londýnská značka street... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!