Breitling slaví 60. výročí řady Superocean Héritage

Publikováno: 23.03.2017 16:20 | Lenka Mařanová

Breitling vytvořil nový design své řady Superocean Héritage, kterou zasvětil badatelům moderní doby. Výsledkem je nový look, který je originálnější, čistší a dynamičtější, než kdy předtím. Tato vysoce úspěšná kolekce slaví v roce 2017 už 60. výročí.

superocean-heritage-ii-46_01

Zdroj: Breitling

Profesionální potápěčské hodinky Superocean Watch spatřily světlo světa v roce 1957. Od té doby Breitling zachoval spirit originálního modelu ve své řadě Superocean Héritage, která se stala jednou z hvězdných kolekcí této značky, zejména díky jejímu unikátnímu a nadčasovému vzhledu v kombinaci s nejmodernější technologií.

superocean-heritage-ii-42_01-1

Zdroj: Breitling

superocean-heritage-ii-46_03

Zdroj: Breitling

 U příležitosti 60. výročí tohoto průkopníka, Breitling oživil svůj ikonický design a zároveň zachoval jeho jedinečný charakter. Hlavní vývoj měl podobu nového ocelového rámu s ultra-tvrdým high-tech keramickým kroužkem, který je odolný vůči poškrábání a extrémně odolný proti nárazům.

Superocean Héritage II je interpretován ve dvou velikostech Watch (42 a 46 mm) a jako 46 mm chronograf, a to vše je k dispozici ve třech barvách: černé, modré a bronzové. Nejnověji uvedené verze jsou k dispozici s exkluzivním zbrusu novým gumovým koženým řemínkem ve stejné barvě a je posílen kontrastními švy.

superocean-heritage-ii-chronographe-46-bronze_01-1

Zdroj: Breitling

superocean-heritage-ii-42_02-1

Zdroj: Breitling

Pokud jde o výkon, Superocean Héritage II má všechny technické vlastnosti, které jej činí ideálním společníkem pro nejlepší dobrodružství na souši, na moři i ve vzduchu. Superocean Héritage II Chronographe 46 disponuje chronometrem ověřeným COSC (Swiss Official Chronometer Testing Institute).

Robustní ocelová schránka s šroubovací korunkou je odolná proti vodě do 200 m. Vroubkovaný otáčecí bezel, nesoucí luminiscenční bod na 12h, je vybaven s 120-tooth systém, který umožňuje mimořádně přesné nastavení a velmi hladké otáčení - ať už se jedná o kontrolu doby ponoru nebo označování různých časových měření, a to zejména v letectví.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!