Breitling Transocean Unitime Pilot

Publikováno: 25.06.2013 12:56 | Jiří Hofbauer

Ať už první chronografy, které vznikly ve 30.letech, nebo legendární model Navitimer z roku 1952 byly vždy symbolem přesnosti, spolehlivosti a profesionality. Právě díky těmtoo atributům se hodinky staly nesmírně populární mezi piloty a značka Breitling má od té doby úzkou vazbu na svět letadel.

Nejnovější model Unitime Transocean Pilot z této bezmála stoleté tradice neuhýbá. Stále se drží decentního designu a maximální funkčnosti. Snadnou úpravu času i data ocení nejen piloti, ale i cestující, kteří vystřídají několik časových pásem za den.

transocean_chronograph_unitime (1)-1

Zdroj: S laskavým svolením značky Breitling

V současnosti nejvýkonější hodinky značky v sobě mají hodinový strojek Caliber Breitling B05 s patentovaným mechanismem se může chlubit certifikátem švýcarského institutu COSC (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres). Ten získají jen hodinky, které prošly náročnými testy přesnosti chodu.

Ne náhodou si značka Breitling jako tváři těchto hodinek zvolila Davida Beckhama. On sám je dlouholetým fanouškem značky a majitelem několika hodinek. Podle vedení společnosti je navíc on zosobněním všech zásad značky.

bretlings

Zdroj: S laskavým svolením značky Breitling

beckhamunitime-original

Zdroj: S laskavým svolením značky Breitling

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!