Breitling Transocean Unitime Pilot

Publikováno: 25.06.2013 12:56 | Jiří Hofbauer

Ať už první chronografy, které vznikly ve 30.letech, nebo legendární model Navitimer z roku 1952 byly vždy symbolem přesnosti, spolehlivosti a profesionality. Právě díky těmtoo atributům se hodinky staly nesmírně populární mezi piloty a značka Breitling má od té doby úzkou vazbu na svět letadel.

Nejnovější model Unitime Transocean Pilot z této bezmála stoleté tradice neuhýbá. Stále se drží decentního designu a maximální funkčnosti. Snadnou úpravu času i data ocení nejen piloti, ale i cestující, kteří vystřídají několik časových pásem za den.

transocean_chronograph_unitime (1)-1

Zdroj: S laskavým svolením značky Breitling

V současnosti nejvýkonější hodinky značky v sobě mají hodinový strojek Caliber Breitling B05 s patentovaným mechanismem se může chlubit certifikátem švýcarského institutu COSC (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres). Ten získají jen hodinky, které prošly náročnými testy přesnosti chodu.

Ne náhodou si značka Breitling jako tváři těchto hodinek zvolila Davida Beckhama. On sám je dlouholetým fanouškem značky a majitelem několika hodinek. Podle vedení společnosti je navíc on zosobněním všech zásad značky.

bretlings

Zdroj: S laskavým svolením značky Breitling

beckhamunitime-original

Zdroj: S laskavým svolením značky Breitling


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!