Brioni Jet Bag

04.12.2013 18:26 | Jiří Hofbauer

Každá značka má svůj ikonický kousek. Každý z nich je jedinečný a přesto je něco spojuje. Všechny jsou klasické, většinou z exkluzivních materiálů, pyšní se prvotřídním zpracováním, nepodléhají trendům a jsou tedy nadčasové. Takovým kouskem se může pochlubit i módní dům Brioni. Jeho ikona má jméno Jet Bag.

Jedná se o luxusní cestovní tašku tzv. carry on, tedy zavazadlo, které můžete vzít s sebou na palubu letadla. Právě této podmínce jsou uzpůsobeny i jeho rozměry – 55 na 30 centimetrů vám dovolí mít při sobě vše podstatné a přitom vás oprostí od zbytečností, které pak stejně nevyužijte. Pokud vás v blízké době cesta letadlem nečeká na víkendový pobyt tašku využijete také.

Jet Bag se vyrábí v několika variantách. V nabídce je z kašmíru, kožešiny nebo telecí kůže. Pro (nej)náročnější i z exotické krokodýlí kůže. Už to, že zavazadlo pochází s dílen Brioni napovídá, že se nebude jednat o nejlevnější záležitost. Ceny dostupnějších variant se pohybují od £ 3 800 do £ 4 500.

jetbag-1

Zdroj: Brioni

jetbag-2

Zdroj: Brioni

jetbag-3

Zdroj: Brioni


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!